Krzysztof

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra gra. Zestaw Podstawowy wystarcza na wiele ciekawych rozgrywek.
Zasady nie są skomplikowane a można dużo kombinować i obrać wiele różnych strategii. Duża interakcja między graczami. Polecam.


W porządku, bez rewelacji

Gra jest ciekawa i ładnie wykonana. Ma klimat! Niestety zasady są bardzo skomplikowane a instrukcja zawiera wiele niedomówień. Wiktor napisał że wystarczy odwiedzić strony www ale nie wiem jakie. Wytłumaczenie zasad osobie zupełnie nowej zajmuje godzinę, więc raczej trudno spontanicznie namówić kogoś na grę. Trzeba spotkać się specjalnie w celu gry w Strongholda i nastawić się na to, że rozgrywka potrwa kilka godzin. Fajnie by było gdyby autorzy przygotowali także okrojone zasady gry dla początkujących które można by rozszerzać dla bardziej zaawansowanych.


Dobry, solidny produkt

Gra dobra bardzo fajna i innowacyjna. Spodobała się mnie i moim znajomym mimo że nie jesteśmy zapalonymi graczami a jedynie spotykamy się w knajpie i czasem gramy w osadników. Postanowiłem spróbować czegoś nowego i nie zawiodłem się. Niestety, gra ma kilka wad. Dużym minusem jest dla mnie niezbyt zrozumiała instrukcja. Przeczytałem ją kilka a razy a wciąż nie wiem czy gramy prawidłowo. Nie rozumiem też, dlaczego plansza jest tak spora a nie ma słowa o zasadach gry poza środkiem.


Din

Liczba recenzji: 5