Din

Obserwowani

12 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

1 użytkownik

Bardzo dobra gra - klasyka w każdym calu. Doskonały i dobrze skalowalny mechanizm rozgrywki dla wielu graczy. Dzięki niemu nie ma znaczenia czy gramy w trzy czy sześć osób - rozgrywka jest tak samo emocjonująca. Balans jest bardzo dobrze zachowany. Często o zwycięstwie decydują szczegóły. Jest to świetna gra ekonomiczna dla początkujących.


Bardzo dobra karcianka. Zdecydowany top 3. Chwilę zajmuje zrozumienie i dokładne opanowanie zasad, jednak po 2-3 rozgrywkach wszystko staje się jasne. Świetny i rzadko spotykany mechanizm asymetrycznej rozgrywki. Kart w zestawie podstawowym jest wystarczająco dużo na kilkadziesiąt pierwszych rozgrywek bez poczucia znudzenia.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobra gra dla początkujących. Proste zasady, ciekawa rozgrywka i dobre wykonanie. Nie nudzi się po paru rozgrywkach. Rozgrywki wieloosobowe są o wiele ciekawsze ze względu na wzrastającą negatywną interakcję z każdą kolejną osobą na planszy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Dobra gra na kilka rozgrywek. Ciekawa, rzadko spotykana tematyka. Mogła by być nieco lepiej wykonana jednak w tej cenie nie ma co narzekać. Przesyłka Rebel.pl jak zawsze na 5.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Znakomita gra karciana dla więcej niż dwóch osób. Często nieprzewidywalna i pełna chaosu. Balans jest dobrze zachowany. Zasady proste do opanowania po jednej rozgrywce.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Vento87

Liczba recenzji: 134

Shadowrun

Liczba recenzji: 416

Onizuka

Liczba recenzji: 7

Sekal

Liczba recenzji: 21

Baczy

Liczba recenzji: 17

Msdraziel

Liczba recenzji: 117

Kanty57

Liczba recenzji: 189

Grzegorz Ciszewski

Liczba recenzji: 19

Leser

Liczba recenzji: 122

Odys39

Liczba recenzji: 19

Papa_Szlumpf

Liczba recenzji: 35

Krzysztof

Liczba recenzji: 3

Anna

Liczba recenzji: 51