Din

Obserwowani

12 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

1 użytkownik

Bardzo dobra gra - klasyka w każdym calu. Doskonały i dobrze skalowalny mechanizm rozgrywki dla wielu graczy. Dzięki niemu nie ma znaczenia czy gramy w trzy czy sześć osób - rozgrywka jest tak samo emocjonująca. Balans jest bardzo dobrze zachowany. Często o zwycięstwie decydują szczegóły. Jest to świetna gra ekonomiczna dla początkujących.


Bardzo dobra karcianka. Zdecydowany top 3. Chwilę zajmuje zrozumienie i dokładne opanowanie zasad, jednak po 2-3 rozgrywkach wszystko staje się jasne. Świetny i rzadko spotykany mechanizm asymetrycznej rozgrywki. Kart w zestawie podstawowym jest wystarczająco dużo na kilkadziesiąt pierwszych rozgrywek bez poczucia znudzenia.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobra gra dla początkujących. Proste zasady, ciekawa rozgrywka i dobre wykonanie. Nie nudzi się po paru rozgrywkach. Rozgrywki wieloosobowe są o wiele ciekawsze ze względu na wzrastającą negatywną interakcję z każdą kolejną osobą na planszy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Dobra gra na kilka rozgrywek. Ciekawa, rzadko spotykana tematyka. Mogła by być nieco lepiej wykonana jednak w tej cenie nie ma co narzekać. Przesyłka Rebel.pl jak zawsze na 5.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Znakomita gra karciana dla więcej niż dwóch osób. Często nieprzewidywalna i pełna chaosu. Balans jest dobrze zachowany. Zasady proste do opanowania po jednej rozgrywce.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Vento87

Liczba recenzji: 134

Shadowrun

Liczba recenzji: 418

Onizuka

Liczba recenzji: 7

Sekal

Liczba recenzji: 21

Baczy

Liczba recenzji: 17

Msdraziel

Liczba recenzji: 117

Kanty57

Liczba recenzji: 189

Grzegorz Ciszewski

Liczba recenzji: 19

Leser

Liczba recenzji: 122

Odys39

Liczba recenzji: 19

Papa_Szlumpf

Liczba recenzji: 35

Krzysztof

Liczba recenzji: 3

Anna

Liczba recenzji: 51