Łukasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dostawa na medal. Wszystko doszło o ustalonym czasie.
Paczka dobrze zabezpieczona. Gratulacje dla Rebela!

Podręczniki- cud, miód i orzeszki! Świetne rysunki i jakość wydania powalają! Wszystko jasno i klarownie wytłumaczone. Całość połączona w jeden zestaw jest bardziej opłacalna niż kupowanie każdego podręcznika osobno. Naprawdę polecam !!!


Przeczytałem instrukcję i kupiłem z powodu fajnej mechaniki. Niemiecka wersja była tańsza. Gra doszła nawet wcześniej niż to było napisane (jak zwykle :D). Paczka dobrze zabezpieczona (przetrwała uderzenie pani o blat na poczcie...mocne uderzenie). W domu otwarłem. Strasznie się bałem, że po niemiecku to dużo nie zrozumiem a tym czasem nie. Wszystko przetłumaczone i wyjaśnione w polskiej instrukcji!

Rozegraliśmy pierwszą partie w trzy osoby. Gra przypadła wszystkim do gustu. Na pudełku pisało, że gra się ponad dwie godziny. Ta gra to prawdziwy zjadacz czasu :D. Graliśmy dwa dni po dwie godziny co daje w sumie 4 godziny grania! Figurki ładne i plansza też. Wykonanie kart dobre. Mile spędzone godziny dzięki Mare Nostrum i wiele możliwości rozgrywki. Każda gra będzie inna. Szególnie polecam! Nie warto przepłacać.


Moja pierwsza talia :-). Ładnie się prezentuje a wsrodku super karty. Trochę jednak zwątpiłem w swą moc i moc talii gdy przegrałem 3 razy pod rząd. No cóż potem to już jakoś szło. Szczerze powiedziawszy gdybym drugi raz kupowal kupiłbym inną talie. Nie polecam początkującym. Bardziej tym zaawansowanym co chcą skutecznie wzbogacić swą talie w mocne potwory.

Co do przesyłki. Wszystko poszło sprawnie i w 48 godzin. Bardzo solidnie zapakowana paczka. Gdybym nie przeciął ją nożem w paru strategicznych miejscach nie wygrałbm potyczki z otwarciem. To też nie lada wyzwanie :). Kolejny plus dla REBELU.


Plansza jest solidna i piękna. Mamy teraz pustnne i zimowe tereny. Świetny dodatek do gry. Szkoda jednak, że taki drogi. Ale widok swoich wojsk na nowej planszy rekompesuje nam wszystko.


Teraz gdy mam ten dodatek moge powiedziec co kryje sie pod tymi paroma literkami EASTERN FRONT. Nowe zasady sa wrecz wspaniale! Mamy do wykorzystania konnice, snajperow, saperow i finską partyzantke na nartach. Armia Rosjan jest o niebo lepszej jakości niż figurki podstawowej wersji. Gra jest ciekawa i z pewnoscia dlugo nie zapmnicie pierwszej partii. Trzeba niezmiernie kupić sobie plansze zimowo-pustynna i po krzyku. Dowodzenie samą armią Rosjan jest ciekawe i dostarcza wiele frajdy. Obsługa jak zwykle profsjonalna a wszystko starannie zapakowane.