Łukasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Zagrałem już kilka partii zarówno jako bohater jak i Sauron. Gra ma ogromny potencjał, dla fanów Tolkiena dodatkową atrakcją będzie świetny klimat. Plansza ogromna, świetnie wykonana, pozostałe elementy również. Niestety mi również zdarzyła się złamana figurka, ale na szczęście tylko jedna - czekam na dostawę zamiennika z FFG. Moim zdaniem gra najlepiej funkcjonuje na 3 graczy, przy 4, bohaterowie mogą się troszkę nudzić, szczególnie jeśli nie nabrali jeszcze wprawy. Na razie wydaje mi się, że Sauronem gra się odrobinę trudniej, ale to jeszcze wymaga potestowania. Jeśli lubisz Tolkiena to gra na pewno Cię nie zawiedzie, w innym wypadku musisz lubić gry przygodowe, bo do takiej kategorii bym tę grę przypisał.


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajny gadżet dla fanów Warhammera. Bardziej użyteczny dla graczy, którzy planują dłuższe przygody jedną postacią. Cena również całkiem przyzwoita. Do zapisków potrzebny miękki ołówek.


Jak dla mnie ideał :)

Nasz mistrz gry już się zapoznał ze scenariuszem i bardzo sobie to chwali. Cała nasza ekipa ma nadzieję, że w grze będzie to równie dobrze wyglądało. Polecam wszystkim fanom młotka.


Jak dla mnie ideał :)

Kości wyglądają świetnie, trochę szkoda, że nie posiadają żadnego pudełka na ich przechowywanie. Trzeba sobie dokupić osobny woreczek.


Jak dla mnie ideał :)

Washe kupowałem dla kolegi, właśnie je wypróbował i twierdzi, że są świetne. Ogromnie ułatwiają cieniowanie i dają fajny efekt. W naszej przesyłce wszystkie słoiczki były równo napełnione i nie było żadnych wycieków. Rebel jak zwykle na 6!