Łukasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Dodatek fajny, choć trochę mało nawiązań do komputerowego Jedi Academy. Mamy tu dużo jednostek dla Sithów, Republiki i nowej republiki. Trochę jest tu też starej Republiki, Imperium i Yuuzahn vongów. Ja niestety w obu boosterach trafiłem 4 te same figurki. Wszystkie figurki fajne, ale bardziej liczyłem na nieco inne (bardziej z czasów OR i Sithów).


Dodatek w miarę dobry. Jeśli chodzi o rzadkie figurki mamy tu sporo Jedi. Jednak większość z nich jest z wojen klonów. Stara i nowa republika mają ich dużo mniej. Trochę to mało. Oprócz Jedi mamy też przedstawicieli różnych ras (m.in. Chissowie, ewoki, kaleeshe, toydarianie), figury z dejarika. Dodatek dobry jako uzupełnienie armii (dużo tu jednostek niezależnych). Jako źródło figurek Jedi niekoniecznie (chyba że zbieramy Republikę).


Jak dla mnie ideał :)

Fajny booster. Zwłaszcza jeśli się jest fanem gier i komiksów KotOR. oprócz postaci z tych źródeł możemy trafić też gungan i parę postaci ze starej trylogii. Figurki ładnie wyglądają, postacie mają dobrze dobrane specjalne umiejetności. Na zawartość mojego boostera też nie mogę narzekać. produkt wart swej ceny.
Jedyną wadą jest to iż obecnie już nie można tego dodatku zamawiać niestety :(


Jak dla mnie ideał :)

Kości czytelne, ładne i tanie. Zdecydowanie warte swej ceny. Jeśli szukacie zwykłych kości dwudziestościennych to dobry wybór.


Dobry, solidny produkt

Koszulki są dobre. Co prawda są trochę śliskie, ale to nie przeszkadza zbyt bardzo. Zwłaszcza, że cena jest bardzo atrakcyjna.
Dostawa i zabezpieczenie produktu do wysyłki jak zawsze wzorowe. Paczka przyszła już 2 dni po wysłaniu pieniędzy .