Łukasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Genialna gra imprezowa. Nie spotkałem jeszcze osoby której by się ta gra nie spodobała. Po kilku rozgrywkach kilku z moich znajomych kupiło swoje własne egzemplarze.
Zdecydowanie polecam!


Jak dla mnie ideał :)

1 miejsce w rankingu BGG nie bierze się z niczego. Jedna z najlepszych (jeśli nie najlepsza) strategia dla dwóch graczy.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra, błyskawiczna rozgrywka powodująca granie z wypiekami na twarzy.
Polecam!


Dobry, solidny produkt

Niezła gra dla dwóch osób. Figurki są dobrze wykonane, części planszy mają świetne grafiki i niezłą jakość. Poziom trudności można sobie dobierać wybierając odpowiedni scenariusz, jednak trzeba mieć na uwadze to że zazwyczaj ludzie mają trudniej (szczególnie w scenariuszu podstawowym). Gra jest bardzo klimatyczna, przypomina dungeon crawlery z gier komputerowych. Warto przed rozgrywką zadbać o wystarczającą ilość miejsca do gry, czasem może dojść do sytuacji że kafelki będziemy dokładać ciągle z jednej strony i stół może nie wystarczyć.

Polecam wszystkim szukającym gry z przejrzystymi zasadami, żywotnością (wiele scenariuszy i losowa plansza), taktycznym podejściem i elementami gier RPG.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobre koszulki w przystępnej cenie. Nie są aż tak solidne jak te z FFG ale nie miałem z nimi na razie żadnych problemów. Kupowałem je do kart w Warhammerze - Inwazji oraz do Netrunnera i do obu pasują bardzo dobrze. Koszulki są jednak trochę za śliskie, trzeba się do nich na początku przyzwyczaić.