Maciek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna zabawa. Zasady są tak nieskomplikowane, że nie ma specjalnie o czym pisać. Wydaje mi się, że to kwestia gustu trochę, może się spodobać albo nie, ale ja z zakupu jestem bardzo zadowolony.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna książeczka, moim zdaniem jeden z ciekawszych i lepiej napisanych dodatków do Neuro. Sporo informacji o NY i okolicach, co ciekawszych postaciach i lokacjach. Jeśli ktoś chce prowadzić lub grać w klimatach miejskich ogólnie, a w samym Nowym Jorku w szczególności, to zdecydowanie powinien się tą pozycją zainteresować.


Jak dla mnie ideał :)

Genialny dodatek. Bardzo dużo nowych elementów, kart, potworów, badacze, przedwieczni, nowa plansza - wszystko wykonane na tym samym, wysokim poziomie, co podstawka. Wprowadza dużo nowej mechaniki i rozwiązań urozmaicających rozgrywkę i mocno podnoszących poziom trudności.
Bez wchodzenia w zbyt wiele szczegółów, gra zdecydowanie godna polecenia wszystkim, którym spodobała się wersja podstawowa i którzy lubią klimat Widma nad Innsouth:)


Jak dla mnie ideał :)

Podoba mi się ta układanka, inne z tej serii zresztą też. Ładnie zrobione, wiele wzorów do ułożenia, rozsądna cena - jak dla mnie, to nie bardzo jest się do czego przyczepić. Można układać w domu, albo gdziekolwiek, pudełko jest tak małe, że na upartego można zmieścić je nawet w kieszeni.
Polecam:)


W porządku, bez rewelacji

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony nie czuję, żebym stracił czas czytając te artykuły, ale z drugiej strony nie mogę powiedzieć, że wnoszą one coś zupełnie nowego. Kiedyś - pewnie tak, ale dzisiaj...
Do tego można przyczepić się do samego wydania, od literówek bolą oczy.
Ogólnie nie zniechęcam, ale gorąco polecić też specjalnie nie mogę.


Greenpiece

Liczba recenzji: 49