Maddamei

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Szybka i dość prosta gra. Nie miałam wcześniej okazji grać w "Poprzez wieki" i może dlatego w pewnym momencie mechanika była dla mnie niejasna, ale tylko na początku. Karty są przepiękne graficznie. Naprawdę, dobry produkt.


Jak dla mnie ideał :)

Prosta i fajna gra kiedy nie chce się wyciągać czegoś dłuższego.


Ciekawa gra ekonomiczna, chociaż przyznam, że przy pierwszej rozgrywce miałam mieszane uczucia i rozkojarzenia przez mnogość informacji i możliwości wykonania ruchu. Z każdą rozgrywką jednak było lepiej. Karty pomocników i małych usprawnień nie zawsze się przydają, za to zdecydowanie warto inwestować w duże usprawnienia.


Bardzo dobra gra. Rozgrywka przebiega dużo dynamiczniej i sprawniej niż w Arkham Horror, co nie znaczy wcale, że gra jest prostsza bo trzeba się trochę nakombinować, żeby ubić Przedwiecznego.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ładnie wydana gra karciana. Zasady są dość proste i nawet jeśli na początku trochę wszystko się miesza to jest to do ogarnięcia w ciągu pierwszej rundy, a pozostałe dwie już idą jak z płatka. Fajnie, że mechanika umożliwia interakcje, dzięki czemu można nieźle pokrzyżować szyki przeciwnikom.


DorotaT

Liczba recenzji: 64

Michał

Liczba recenzji: 71