Małgorzata

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

5 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjna gra! Pięknie i starannie wykonana. Ma niesamowity klimat. Jedynym minusem może być rozgrywka na dwie osoby, w której, jeśli gramy jednym badaczem, nie mamy raczej szans wygrać (przynajmniej takie jest moje wrażenie). Na więcej osób gra się super zarówno jako badacz, jak i mistrz gry :) Polecam.


Dobry, solidny produkt

Fajna, szybka karcianka. Szkoda, że jest tak mało rodzajów zombi. Z instrukcji ciężko zrozumieć niektóre zasady. Trochę nie wyważona-ludźmi łatwiej się wygrywa. Ogólnie ok, szczególnie za tą cenę.


Jak dla mnie ideał :)

Mogę śmiało powiedzieć, że gra zdobyła pierwsze miejsce pośród moich ulubionych :) Pięknie zrobiona, klimatyczna, warta swojej ceny. Niestety, rozgrywka dla dwóch osób kończy się jak na razie zawsze porażką badacza (jedna osoba nie jest w stanie przeszukać całej planszy zanim skończy się czas). Z niecierpliwością czekam na możliwość rozegrania jej w większym gronie :)


Dobry, solidny produkt

Fajna gra dla dzieci, szczególnie że znalezienie gry dla przykładowo trzylatka nie jest łatwe. Opowiadanie historii rozwija wyobraźnię maluchów. Słabą stroną gry jest grafika, mogłaby być bardziej dopracowana.


W porządku, bez rewelacji

Całkiem fajna karcianka, ale bez rewelacji. Zdecydowanie dla więcej niż 2 graczy. Dużym plusem są bardzo ładne karty, ale zabrakło fabuły gry. Kolejną zaletą jest cena :)


Dungal

Liczba recenzji: 29

Tomasz Sokoluk

Liczba recenzji: 134

Pawel_33

Liczba recenzji: 33

Tungsten

Liczba recenzji: 62

Sergecloud

Liczba recenzji: 1