Marcin

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Książkę przeczytałem momentalnie (zresztą tak jak poprzednie części sagi), nawet pomimo nadciągającej sesji wrześniowej. ;) Ciekawa pełna akcji, jedna z lepszych w serii. A co najciekawsze w tym tomie możemy dowiedzieć się dlaczego Gotrek został Zabójca. Oczywiście nie zdradzę wam dlaczego, ale książkę gorąco polecam.


Dobry, solidny produkt

Pudełko solidnie zrobione. Co tu więcej dodawać? Przecież w tych pudełkach głównie chodzi o ich solidność i ochronę dla kart. Produkt spełnia tym samym moje oczekiwania. A ładna grafika jest miłym dodatkiem. :)


Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem klika boosterków i muszę powiedzieć że jestem mega zadowolony. W jednym z nich oprócz standardowych 15 kart (czyli pełen zestaw 10 commonów, 3 uncommonów, 1 rarki i lądu) trafił się bonusowo foliowany mythic rar Garruk. Byłem tym zarówno zaskoczony jak i zachwycony. Zwłaszcza że w boosterku była też niezła rarka. Pozostałe boostery wprawdzie nie miały takich miłych niespodzianek dla mnie, ale karty w nich też były dobre. :) Boosterki z Magic2010 to chyba najlepsze boostery w porównaniu z innymi core setami jakie kiedykolwiek kupowałem.