Marcin

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Bardzo dobra gra. Świetna zabawa i możliwość taktycznego podejścia do rozgrywki. Dał bym 5 ale opakowanie to też cześć zestawu a to mnie zawiodło. Na wszystkich filmikach widziałem fajną wypraskę w której można było bardzo fajnie ułożyć karty, a ja otrzymałem pudełko z jakąś tandetną kartonową wyprawką z dwoma komorami i kilka worków żyłowych. Słabo. Nie wiem kto zdecydował o tej zmienię ale... był to błąd a gra nadal kosztuje tyle samo.


W porządku, bez rewelacji

Witam,
Po pierwsze Rebel znów mnie nie zawiódł i paczka dotarła szybko i w idealnym stanie.
Jeśli chodzi o samą grę to zdążyłem zagrać na razie jeden pojedynek i co mogę powiedzieć to to że bawiłem się bardzo dobrze oraz że gra skończyła się bardzo szybko. W 3 rundzie kolega z odpornością 2 został ugryziony przez węża, ja chwile później zabity przez kosz z węglem (test nie poszedł po mojej myśli.
Jestem zadowolony z zakupu jednak jakość komponentów i fakt że sam musiałem wyrwać karty z wypraski zostawiają trochę niemiły posmak.


Dobry, solidny produkt

Witam,
Przyznam że to pierwszy raz jak kupiłem to czasopismo.
Jestem bardzo zadowolony, recenzje są ciekawe no i dodatek jaki otrzymujesz w zestawie z czasopismem też interesujący choć jeszcze nie przetestowałem. Jedyne co trochę mnie zabolało to to że w samym czasopiśmie nie było instrukcji do dołączonej gry.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobra gra :)
Grałem już parę razy ze znajomymi i jestem zadowolony zarówno z jakości jak i grywalności.
Dostawa też dokładnie jak w opisie.
Zachęcam do zakupu.


Dobry, solidny produkt

Koszulki ok. Dobrej jakości.
Kupiłem 3 paczki.
Zawiodłem się jednak tym że koszulki w paczkach różniły się od siebie dość znacznie wielkością.
Ale poza tym dobry produkt.