Mariusz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Pierwsze po rozpakowaniu gry co się rzuca w oczy to multum bajerów. Fajne plastikowe figurki, świetne karty graczy, pełno malutkich kart i piękna plansza. Sama gra zniszczyła mi psychikę swoją zajebistością. Trochę trzeba posiedzieć przy instrukcji i pierwsza partia to cochwilowe zaglądanie do niej, jednak pod koniec gra już przebiegała szybko. Sama rozgrywka ma wiele smaczków i świetnie oddaje klimat piratów. Do tego gra prosta do skalowania, jak dla kogoś jest za krótka/długa. Brać w ciemno!


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajny dodatek. Proste karty nie wprowadzające zbyt dużych zmian do mechaniki gry. Dzięki czemu praktycznie można je wrzucić od razu do talii i bez żadnych problemów grać. Nazwy statków wymiatają.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra. Szybka i prosta rozgrywka, a przy tym masa możliwych scenariuszy i strategii. Ciężko przewidzieć co się wydarzy i grać schematem. Do tego piękna oprawa. Ujęło moje serduszko przemyślane pudełko z przegródkami na wszystkie żetony (czasami minimalnie za płytkimi) i wyjmowane pudełeczko na żetony ras. Do tego ściąga z gry dla każdego gracza. Niby takie małe coś a od razu przyjemniej. Rebel jak to rebel, -30zł za 2 wgniecenia, to lubię.


Jak dla mnie ideał :)

Świetny dodatek. Wampiry i umarlaki potrafią nieźle zamieszać.


Dobry, solidny produkt

Dodatek jak dodatek. Co w środku jest każdy może sobie zobaczyć przed zakupem. Polecam.