Mateusz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Wyprzedane w przedsprzedaży xD. Widać, że Imperial dobrze będzie schodził :P. Podejrzewam, że wszystko trzeba będzie kupować wcześniej :D. Szkoda tylko, że tyle czekania. Już nie mogę doczekać się kolejnego dodatku z Bobba Fettem. Gra jest lepsza niż Descent 2ed. Tzn inny klimat ale mechanicznie, widać, że dużo poprawili.


W porządku, bez rewelacji

Niestety ten dodatek w moim odczuciu jest niezbędny do gry w Grę o Tron. Mówię niestety ponieważ zawartość pudełka jest bardzo marna jak na taką cenę. Generalnie te kilka dodatkowych zasad, za które przyjdzie sporo zapłacić sprawiają, że Gra o Tron staje się dynamiczniejsza i bardziej zbalansowana. Dla osób, które mają mniej kasy lub nie zależny im na kolekcjonerskim aspekcie, polecam ściągnąć instrukcję i co ważniejsze zasady zastosować z użyciem na przykład wydruków. O ile ciężko w ten sposób wprowadzić 6 ród o tyle użycie portów już nie powinno być problemem. Generalnie gra się fajnie jeśli dodać do tego postaci z Nawałnicy Mieczy, które są moim zdaniem najciekawsze. Ot fajna gierka za prawie 450zeta :). Ja nie żałuję, chociaż cena jest zaporowa :/.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo przyjemna, szybka gra. Grafiki na żetonach wyglądają średnio, mimo to gra w tej edycji prezentuje się dość dobrze. Rozgrywka jest dynamiczna, zasady proste. Polecam osobom, które nie mogą sobie pozwolić na wersję komputerową, lub po prostu wolą spotkania na żywo :). Szczególnie cieszy, że to polska produkcja, więc warto wesprzeć ;).


Jak dla mnie ideał :)

Cena jak na książkę to spora ale w porównaniu ze wszystkim innym co dotyczy rpg to oczywiście niska :). Jak dla mnie warto wydać te 35zł na ten tytuł. Jeśli chodzi o zawartość to jest w porządku, ameryki nie odkrywa ale na pewno przydatna dla nowych graczy. Ci, którzy mają już doświadczenie też mogą tu zajrzeć i pewnie znajdą coś interesującego, ew. kontrowersyjnego ;). Warto przeczytać chociażby ze względu na autora, który stworzył kilka genialnych systemów (L5K, 7th Sea). Moim zdaniem ma on bardzo dobre podejście do kwestii grania w rpg, chociaż raczej bliskie tym graczom, którzy lubią się mocniej zaangażować :).


Dobry, solidny produkt

Niestety tylko 50 sztuk w paczce, co oznacza, że zazwyczaj trzeba kupić przynajmniej 2 paczki. To plus wysyłka i już nam zamówienie wychodzi drożej na tak zwanych drobiazgach. Natomiast jeśli chodzi o same koszulki to oczywiście spełniają swoja funkcję, pasuję idealnie. Niestety karty trzeba trzymać na mniejszych kupkach ponieważ koszulki są grube a karty małe, całość staje się dość niestabilna :). Polecam estetom, jak ktoś nie gra za często to raczej nie ma sensu kupować. Ja jestem zadowolony :D.