Mateusz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Wkręcając się w agota prędzej czy później trzeba będzie zainwestować we wszystkie dodatki. Ten oczywiście wprowadza kilka ciekawych kart (Craster!), które kiedyś będą potrzebne do budowy decka :)


Jak dla mnie ideał :)

Kolejna dawka kart obowiązkowych dla każdego kto wkręcił się w świat karcianego Agota. Kilka ciekawych kart, które prędzej czy później znajdą się w talii.


Jak dla mnie ideał :)

Świetne rozwiązanie do gier posiadających dużą ilość różnych znaczników i tokenów. Nie jest wielkich rozmiarów, mieści się np. do pudełka z Posiadłości szaleństwa i zdecydowanie uprzyjemnia moment rozkładania gry.


W porządku, bez rewelacji

Posiadłość jest grą fajną, dostarczającą całkiem sporo dobrej zabawy. Ten dodatek dalej trzyma poziom podstawki i dostarcza kolejny scenariusz, w który na pewno będzie się grało przynajmniej kilka-kilkanaście razy. Niestety stosunek ceny do ilości elementów to jest jakaś masakra. Prawie 60zł za parę kart i wydrukowany wstęp do scenariusza... Jeśli lubi się w to grać to trzeba kupić, ale nie oszukujmy się FFG trochę za bardzo się liczy za niektóre swoje pozycje! 3 za cenę.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajne pudełka spełniające swoją ochronną rolę. Łatwy dostęp do kart, dobra ochrona i cena to najważniejsze elementy zachęcające do kupna tego pudełka.