MatthewRock

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

7 użytkowników

Zobacz wszystkich

4/5: Bardzo fajna, zasady proste. Minus to liczba graczy: od 4 osób da się grać, od 6 i więcej jest naprawdę dobra zabawa. Kolejny to losowość; niestety, niekiedy ktoś szybko zginie - pozostaje mu wtedy czekać całą grę(która może się ciągnąć!). Mimo wszystko - fajna gra imprezowa.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

4/5: Gra jest niczym rozbudowane bierki - ale jest to komplement. Zasady są wręcz banalne, ale gra się bardzo przyjemnie. Minusem jest to, że wymaga trochę miejsca by można było sięgnąć z każdej strony, ale jest to gra bardzo fajna, niedługa i przyjemna. Praktycznie definicja gry "familijnej".


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

5/5. Prosta, ale nie banalna gra, w którą granie jest czystą przyjemnością. Zasady do wytłumaczenia w 5 minut, rozgrywka nie jest zbyt długa, pobudza wyobraźnię i nie stresuje - czego chcieć więcej? Jedyna wada jest taka, że niektórych może nudzić.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

5/5: może i mechanika czasem przekombinowana, może i nieiedy niejasna, może i czasem coś zgrzytnie - ale świat jest bardzo fajny, czyta się również lekko - nic, tylko brać i grać!


5/5. Bardzo fajna, bardzo prosta, bardzo przyjemna. Można grać z różnymi osobami, zasady są łatwe do nauczenia się, a sama gra trwa tyle ile powinna- nie dłuży się, nie pozostawia niedosytu.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Exozone

Liczba recenzji: 71

ferreg

Liczba recenzji: 56

Piotr

Liczba recenzji: 16

Kaetil

Liczba recenzji: 22

Josh22

Liczba recenzji: 158

Phantucius

Liczba recenzji: 3

Wanhicks

Liczba recenzji: 3