Michał

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Choć numer kupiłem raczej dla karty do 51. Stanu (fajny dodatek, tak swoją drogą), to muszę przyznać, że numer jest ciekawy. Nawet nie wiedziałem, że Osadnicy z Catanu są aż tak starzy i wielokrotnie nagradzani.


Dobry, solidny produkt

Plusy:
1. Dobre wykonanie.
2. Stare, dobre zombiaki!

Minusy:
1. Albo mi się wydaje, albo zmieniono/skrócono/skasowano niektóre 'śmieszne opisy' pod kartami a szkoda!
2. Zombiaki 2 mają, według mnie, lepsze talie.


Jak dla mnie ideał :)

Nie grałem w protoplastę 51. Stanu - Race for the Galaxy, ale sam 51. Stan jest świetny.
1. Co do instrukcji - godzina symulacji i prób z grą i okazuje się, że wcale instrukcja nie jest taka zła, choć brakuje opisu jakiejś jednej tury, jakiegoś takiego przykładu jak to wygląda. Zamiast tego luźny opis poszczególnych części. Nie odbieram punktu, bo po krótkim czasie przestałem jej używać.
2. Część żetonów jest krzywo nadrukowana, ale po paru grach pierwsza połowa partii odbywa się bez użycia praktycznie żadnego żetonu - wszystko da się ogarnąć umysłem.
3. Co do zarzutu braku interakcji - mnie to nie przeszkadza, ale rzeczywiście jako, że jednak gra się z kimś, to wypadałoby robić coś więcej, niż porównywać punkty zwycięstwa. Czekam na dodatek!
4. 'Kombinacje wygrywające' - często czytałem to wyrażenie w recenzjach i opiniach. Otóż moim zdaniem nie jest to jakiś duży problem. Inni gracze i dobrze potasowane karty sprawiają, że każda rozgrywka jest niepowtarzalna.


Dobry, solidny produkt

Koszulki na poziomie, choć szału nie ma. Standardowo kilka uszkodzonych, ale spełniają swoją rolę. Dla niewymagających - produkt godny polecenia.


Dobry, solidny produkt

Kilka trafiło się zespawanych razem, dwie całkiem uszkodzone, ale generalnie dobry zakup. Przynajmniej wygodnie się teraz tasuje karty. Same karty w środku widać wyraźnie.