Monika

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

3 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Gra rewelacyjna. Kupiłam dla 4-latka, który radzi sobie świetnie. Wygrywa skupienie i koncentracja. Dla ambitnych i nie lubiących porażek jest świetna, zbyt mało czasu na rozpamiętywanie gra się toczy dalej. Można skończyć w każdej chwili, można też grać godzinami. Gra dla tych którzy są spostrzegawczy i lubią takie gry.
Łatwa ??? Nie uważam. W tej grze wiek nie ma znaczenia przy wygranej, a zdarza się, że dzieci dają fory dorosłym.

Naprawdę polecam grę.


Gra bardzo ciekawa. Nauczyła mojego syna, że stracenie wojsk to nie koniec świata to tylko jedna przegrana bitwa. Nauka drobnych porażek dla niektórych jest trudna. W grze nie sposób by nie było interakcji z innymi graczami niepisane sojusze i podboje. Grając z dziećmi choć czasami i z dorosłymi należy bardzo uważać by się wszyscy nie pokłócili. Gra nie dla wszystkich tylko dla mądrych i inteligentnych. Strategia musi obejmować to co się dzieje na planszy jak i wokół niej, jeżeli chodzi nam głównie o zabawę.


Ciekawa gra dla całej rodziny. Proste zasady umożliwiają grę najmłodszym. Gra do której często wracamy.
Szczerze polecam.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra dla całej rodziny. W zależności od graczy można zmieniać zasady, aby wprowadzać mniejszą lub większą interakcję, co przy grze z dziećmi bywa istotne. Ulubiona gra mojej 4-letniej córki.


Wazka

Liczba recenzji: 148

Pelzak

Liczba recenzji: 24

Michal.wuj

Liczba recenzji: 5

Vimes

Liczba recenzji: 8