Natalia

Gdańsk

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Po Rycerzach przyszedł czas na Łzy bogini Nuwy. Kolejny komiks paragrafowy, dzięki któremu dziecko chce szlifować czytanie i znika na długie chwile teraz gdzieś w Azji. Niby 10+, ale polecam dla dziecka uczącego się czytać, bo dzięki temu, że nie ma bardzo dużo tekstu, dziecko nie zniechęca się, a chce poznawać nowe słowa.


Niby prosta gra, kilka kafli, ale weź to zapamiętaj, jak co chwilę się coś zmienia. Pamiętasz kolory, to za chwilę będzie mało ważne, bo teraz musisz zganąć figury. Dzieci mają jednak wiekszą zdolność zapamiętywania :)


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra. Nie tylko utrwala ortografię, ale również uczy spostrzegawczości. Młodszy syn nie zna wszystkich liter, ale szuka na kafelkach wyrazów z daną literą.


Jak dla mnie ideał :)

Fajna gra dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Młodszy syn nie umie tabliczki mnożenia to dostaje zadania z dodawania/ odejmowania, a starszy syn powoli przyswaja tabliczkę mnożenia. Polecam


Jak dla mnie ideał :)

REWELACJA, która pobudza wyobraźnię. Naszym ulubionym wariantem gry jest kontynuacja opowiadania poprzedniego gracza. Minus ;) gry? Bolące ze śmiechu mięśnie brzucha.


Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Yine

Liczba recenzji: 443