Patryk

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Gra jest na prawdę godna polecenia, to jest mój pierwszy kontakt z Descent, jako że bardziej jestem fanką gier kooperacyjnych. A tutaj prosze, aplikacja którą można zainstalować na tablecie wprowadziła nas w zupełnie inny wymiar rozgrywki! Mozna nie tylko grać kooperacyjnie, ale znacznie ułatwiony jest setup, gdyz gra po kolei wskazuje co trzeba robić i nawet przy naszej pierwszej grze nie mieliśmy żadnego problemu, a dodatkowo te niesamowite dzwięki, dzięki którym imersja jest o wiele mocniejsza no i mroczne pomioty też same wyłażą. No cud miod klimat, aż się chyba skuszę na kampanię z Mrocznym Władcą :)


Jak dla mnie ideał :)

Kości są fantastyczne i wprost obowiązkowe dla miłośników przedwiecznych, nadają charakteru każdej rozgrywce


W porządku, bez rewelacji

Kupiłam jako prezent dla męża, ne mogę powiedzieć by się ucieszył ;P doprowadzenie kulki przez cały labirynt jest trudne, w środku jest dodatkowa kulka, która serio frustruje i naprawdę trzeba mieć zamiłowanie do takich rzeczy


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajny dodatek do podstawowych kostek, jak również do samodzielnego stosowania, historie nabierają horrorowego charakteru, zielone pudełeczko umożliwia łatwe przechowywanie kości.


Dobry, solidny produkt

scenariusz ciekawy, ładne grafiki, udało się nam przejść za 3 razem i mimo że historię już znamy na pewno wrócimy do niej za jakiś czas jak pozapominamy szczegóły ;) Uważam Time Stories za świetną pozycję i już szykuję się do następnych dodatków.