Patryk

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Gram w to co 2-3 dni, moja dziewczyna męczy mnie w każdej wolnej chwili o chociaż jedną partyjkę. Gra dobrze znana, ale jeżeli w nią nie grałeś to spróbuj. Wciąga niesamowicie, a do tego świetna jakoś wykonania i proste zasady sprawiają, że gra będzie Ci służyła długie lata w różnych "ekipach".


Dobry, solidny produkt

Kolejna do kolekcji - już powoli nie nadążam. Choć nie tak odkrywcze jak początkowe czarne historie, to nadal warte zagrania.


Jak dla mnie ideał :)

Moja rozgrywka w Magię i Miecz nigdy nie była taka poukładana. Nareszcie koniec z bałaganem na stole. Szczególnie fajne w przypadku, gdy masz już kilka dodatków i grasz w dużym gronie. Jakość naprawdę super, także polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Dla fanów Talisman: Magia i Miecz bardzo przydatne. Do innych gier również, ale warto zobaczyć z jakimi grami jest kompatybilne. Cena nie zniechęca, a pomaga utrzymać porządek na stole. Do tej pory używałem do tego łuz w stole do pokera;)


Jak dla mnie ideał :)

Niepublikowane wcześniej opowiadania o przygodach wszystkim dobrze znanych bohaterów w Starym Świecie. Niektóre świetne, inne trochę mniej. Żaden fan cyklu nie powinien przejść obok tego tytułu obojętnie.


Kamil

Liczba recenzji: 25