Patryk Daniel

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Zakupiłem tę grę tuż przed wycieczką autokarową do Włoch. Wielkie było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że pudełko kart w cenie paczki fajek daje nam tyle godzin frajdy. Nie trzeba niczego rozkładać, ani budować talii, także gra w autokarze czy pociągu nie stanowi najmniejszego problemu. Gra pomyłek dostarczyła nam masę śmiechu i świetnej zabawy podczas długiej i męczącej podróży. Świetna sprawa. Polecam serdecznie!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Niezwykle sympatyczna pozycja. Czas gry nie jest zbyt długi, ani za krótki - rzekłbym w sam raz. Nie trzeba bardzo móźdżyć (ale można), ino próbować przewidywać i wykładać lepsze karty niż przeciwnicy. Bardzo polecam!


Fantastyczna zabawa! Pozornie proste pytania stają się udręką z uwagi na presję czasu oraz na konieczność wymyślania kolejnych, niepowtarzających się odpowiedzi. 100% polecam!


Zakupiłem ów grę przed wyjazdem na wczasy. Pogoda nie dopisała, a Jaipur ubarwił nam nie jeden wieczór przyciągając uwagę obcych nam osób, co uważamy za wkład w propagowanie gier planszowych :) Gra jest świetna! Lekka, przyjemna ale wymagająca pomyślunku. Daje nam ogromną radochę z rozgrywki. Rozumiem już, skąd te nagrody :) Bardzo polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo fajna gra. Obawiałem się, że będzie banalna, zbyt prosta, nieregrywalna, ale okazało się, że jest przeciwnie. Tyle radości w tak kompaktowym opakowaniu. Można pomylić się uznając tę pozycję za dobrą do gry w podróży, jednak potrzebuje więcej miejsca, niż znajdziemy na stoliku w przedziale pociągu. Podsumowując: gra warta świeczki. Zwłaszcza w cenie trzech paczek papierosów ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bel_e_muir

Liczba recenzji: 1