Patryk Daniel

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Gra wydaje się być obecnie białym krukiem. Zakup używki kosztował mnie sporo złociszy. Wczoraj graliśmy pierwszy raz. Jestem zachwycony! Bomba! Szybko, sprawnie i powabnie! Wiem już, że jest to ten rodzaj gry, której nigdy się nie pozbędę :). Bardzo polecam!


Zakupiłem tę grę tuż przed wycieczką autokarową do Włoch. Wielkie było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że pudełko kart w cenie paczki fajek daje nam tyle godzin frajdy. Nie trzeba niczego rozkładać, ani budować talii, także gra w autokarze czy pociągu nie stanowi najmniejszego problemu. Gra pomyłek dostarczyła nam masę śmiechu i świetnej zabawy podczas długiej i męczącej podróży. Świetna sprawa. Polecam serdecznie!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Niezwykle sympatyczna pozycja. Czas gry nie jest zbyt długi, ani za krótki - rzekłbym w sam raz. Nie trzeba bardzo móźdżyć (ale można), ino próbować przewidywać i wykładać lepsze karty niż przeciwnicy. Bardzo polecam!


Fantastyczna zabawa! Pozornie proste pytania stają się udręką z uwagi na presję czasu oraz na konieczność wymyślania kolejnych, niepowtarzających się odpowiedzi. 100% polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Fajna sprawa. Niewielkie pudełeczko, które potrafi doprowadzić osobę próbującą dostać się do jego zawartości do pasji :D Pierścionek z poduszeczką się mieści, jakby ktoś się interesował ;)


Bel_e_muir

Liczba recenzji: 3