O mój zboże!

Zarządzaj, zbieraj, wygrywaj!
31 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • od 10 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie polskie
Europa, czasy średniowiecza. Stanowicie grupę rzemieślników wytwarzających buty, beczki, szkło, skóry i wiele innych towarów. Każdego dnia, o świcie, otwiera się targ, na którym możecie pozyskiwać surowce do produkcji towarów. Ten, komu uda się najlepiej zarządzić łańcuchami produkcji, zbierze najwięcej punktów zwycięstwa i wygra. O mój zboże! to świetna gra karciana, która dorównuje niejednej planszówce pod względem możliwości układania i realizacji różnych strategii. To gra, która przez wiele rozgrywek z pewnością przyniesie sporo emocji i zagwarantuje za każdym razem świetną zabawę.
Autor:
Alexander Pfister
Wydawca:
Lacerta
49,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Europa, czasy średniowiecza. Stanowicie grupę rzemieślników wytwarzających buty, beczki, szkło, skóry i wiele innych towarów.

Każdego dnia, o świcie, otwiera się targ, na którym możecie pozyskiwać surowce do produkcji towarów. Ten, komu uda się najlepiej zarządzić łańcuchami produkcji, zbierze najwięcej punktów zwycięstwa i wygra.

O mój zboże! to świetna gra karciana, która dorównuje niejednej planszówce pod względem możliwości układania i realizacji różnych strategii. To gra, która przez wiele rozgrywek z pewnością przyniesie sporo emocji i zagwarantuje za każdym razem świetną zabawę.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 110 kart
  • instrukcja
Waga:
240 g
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.32
na podstawie 31 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń O mój zboże!Najbardziej przydatne recenzje

Rasam

Liczba recenzji: 25

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem grę w sumie w ciemno, nie czytając o niej nigdzie wcześniej ani nie oglądając żadnej recenzji. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, mała, dosyć szybka i w sumie prosta ale wymagająca myślenia i kombinowania gierka karciana z bardzo ładnymi grafikami :) Szczerze polecam ! :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Agasia

Liczba recenzji: 74

Gra nie dla mnie, bo ja nie lubię gier bez interakcji. Jakiejkolwiek. Nie ma znaczenia co robią przeciwnicy, bo nie mam na to w ogóle wpływu - każdy układa własnego pasjansa, a na końcu patrzy się kto zdobył najwięcej punktów. Tury można praktycznie wykonywać jednocześnie, bo nikt nikomu nie wadzi. Taki kompletny brak rywalizacji bezpośredniej sprawia, że mnie rozgrywki nudzą.
Od strony mechanicznej chodzi o pozyskiwanie takich kart, które docelowo będą generowały jak najwięcej surowców (punktów zwycięstwa) - czyli tworzenie samonapędzającego się silniczka. Zaletą gry jest jej cena i rozmiar pudełka, chociaż do gry w cztery osoby potrzeba naprawdę dużo miejsca na stole.
Ja nie polecam, ale wierzę, że gra może się podobać.


Aguthek

Liczba recenzji: 47

Maleńka gra, w słodkim malutkim pudełku! Jest tak kompaktowa i niepozorna, a kryje się w niej całe bogactwo wyborów, odrobinę hazardu i dużo myślenia. Nie spodziewałam się zupełnie, że ten mikrus zrobi na mnie tak duże wrażenie!

Taka refleksja na boku: producenci powinni brać przykład z wykonania tej gry. Mniejsze pudełko, niższa cena, zajmuje mniej przestrzeni, elementy nie walają się po pustych przedziałach (jak na przykład w San Juan, tragedia). Świetna robota!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również