Paul26

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Być może nie wszyscy się z tym zgodzą ale gra jest naprawdę ciekawą pozycją. Bardzo proste zasady, szybkość rozgrywki, możliwość pokonywania wrogów bez zbędnego przeliczania współczynników i określania co i kiedy można użyć, czyni ją naprawdę przyjemną. Plastikowe wypełnienie pudełka ma swoje plusy i minusy, pozwala na segregowanie kart (+) ale włożenie ich w koszulkach to już lekki problem (-). Opisuję grę a nie pudełko więc zachęcam do zakupu.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gierka, szczególnie dla początkujących, zawiera w sobie element strategicznego planowania, zmusza do ciągłego sprawdzania rozłożonych już kart i ma bardzo proste zasady. Fajnym elementem są karty akcji, które nie pozwalają się nudzić ponieważ potrafią w jednej chwili popsuć przeciwnikowi (nam) misternie układane grupy. Polecam jeżeli nie wymagacie ciągnących się godzinami rozgrywek o niezrozumiałych zasadach.


Dobry, solidny produkt

muszę przyznać, że grę zakupiłem ze względu na cenę i w tym względzie jest OK. Do plusów gry należy bardzo prosty mechanizm na zapamiętanie, którego wystarczy przeczytać instrukcję i zagrać pierwszą rundę. Zasady banalnie proste, liczenia niewiele, niektórzy mogą mieć kłopot z obliczeniem giełdy ale wierzcie mi to nic trudnego. Gram z żoną i 11-stoletnim synem, który zasady również pojął w czasie pierwszej rozgrywki. Rozgrywka jest bardzo szybka i ma trochę losowości, która daje czasem do myślenia jeżeli chcemy zarobić, bo nie sztuka sprzedać sztuka dużo zarobić. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry dodatek, kto polubił podstawkę na pewno będzie jeszcze lepiej bawił się z rozszerzeniem. Rozpoczynając grę daną postacią nigdy nie wiemy czy nią zakończymy. Kopacze mimo odnalezienia skarbu nie mają gwarantowanej wygranej. Zróżnicowanie postaci i ich charakter całkowicie zmieniają grę nastawioną w podstawce na wyszukanie sabotażysty, tutaj każdy dąży do swojego celu. Co powiecie na zmianę pod koniec gry z sabotażysty na kopacza? całkowity zwrot akcji, prawda?... Bardzo polecam i życzę dobrej zabawy.


Jak dla mnie ideał :)

Produkt bardzo dobry z jednym małym ale... wymiar mógłby być o dwa milimetry mniejszy, mały problem przy tasowaniu ale można się , ochrona kart bardzo dobra, jeżeli dbasz o swoje gry na pewno należy zakupić. Cena super.