Piotr

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Ciekawy dodatek. Wprowadza nowe karty Legend, które dodatkowo urozmaicą rozgrywkę. Faktycznie. teraz zacznie się dominacja Chaosu, kilka kat jest naprawdę przesadzonych. Bardzo dużo zmian. Zdecydowanie "must have" dla fanów Inwazji.

Rebel znowu zaszalał, zamówienie złożyłem w poniedziałek ok. godziny 12. Przesyłka doszła do mnie w środę o 13. Mieszkam prawie na drugim końcu Polski - niedaleko Krakowa. Genialna sprawa z śledzeniem przesyłki. Nawet Poczta Polska zaskoczyła mnie pozytywnie.


Jak dla mnie ideał :)

Świetny dodatek dla chaosu i de. Teraz rozwinięcia mają jeszcze większe znaczenie. Jestem bardzo zadowolony z tego dodatku.


Jak dla mnie ideał :)

Tanie, ładne, wytrzymałe. Za taką cenę nic więcej nie potrzebuję. Talia kart w koszulkach do WH:I (+/- 70kart) spokojnie się tam mieści. Za taką kasę - polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Zamówiłem tą figurkę dla siostry. Jest bardzo zadowolona. Wykonanie tak jak w przypadku kapturka - bdb. Dodam jeszcze, że przesyłka doszła do mnie w dwa dni. Nie wiem jak to robicie, ale z Gdańska do Krakowa to kawał drogi. Brawa dla REBEL'a!


Jak dla mnie ideał :)

Świetny pędzelek do malowania detali. Dociera tam gdzie inne nie mogą. Małe jest piękne ;;