Piotr

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Doskonała gra, zapewniająca sześciu osobom doskonałą rozrywkę. Zwłaszcza, jeśli gracze znają i lubię świat GRRM.
Rozgrywka zrównoważona, każda strona ma szanse na zwycięstwo, które może się zdecydować dopiero pod koniec ostatniej tury. Stosunkowo proste zasady, świetna grywalność, niepowtarzalny klimat...


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra, zwłaszcza dla kogoś, kto sentymentem darzy komputerowe Cywilizacje. Dzięki dużej ilości kolorowych żetonów udało mi się namówić do rozgrywki parę osób, które w wojenne strategie nigdy by nie zagrały. Jeszcze nie graliśmy, ale jeśli gra ma połowę grywalności swojego komputerowego odpowiednika, to będzie super.


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajne, solidne pudełka na karty, choć jeden mm więcej szerokości by nie zaszkodził - a tak karty w koszulkach platinum tej samej firmy wchodzą z pewnymi oporami (same karty ok, ale wystające elementy koszulek leciutko się zaginają). Tym niemniej - spełniają swoją rolę.


Dobry, solidny produkt

Tanie i solidne, chronią karty, niestety nieco zbyt śliskie i mniej wygodne niż koszulki FFG. Tym niemniej większość swoich kart do GoT popakowałem właśnie w nie i gra się całkiem dobrze.


Dobry, solidny produkt

Graczem jestem na razie bardzo początkującym, ale z perspektywy paru rozgrywek karty bannerów niespecjalnie mnie przekonują. Zaletą dodatką są chyba głównie Gates of Winterfell Starków, bardzo fajna lokacja, i Compelled by the Rock Lannisterów, tak silna, że w turniejach została zakazana...