Przemysław

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra, ślicznie wykonana i przemyślana gra. Ogrom elementów może na początku przytłaczać ale już po pierwszej rozgrywce wiadomo, który do czego służy. Ciekawa mechanika, trochę podobna do tej w Ryzyku jednak z losowością ograniczoną do minimum. W sam raz do zabawy ze znajomymi lub rodziną, której nie straszne strategiczne główkowanie i zapamiętywanie kilkunastu efektów ras oraz umiejętności. Przemyślanie zaprojektowana wypraska a kafelki i żetony wykonane z solidnego materiału. Polecam.


Dobry, solidny produkt

Bardzo przyjemna i lekka gra. Dość spora losowość nie wyklucza przyjmowania strategi i główkowania nad najlepszym zagraniem. Fajnie spogląda się na plansze, która wraz z przebiegiem gry rozrasta się i uzupełnia o coraz to nowe elementy. W sam raz jako wprowadzenie do cięższego tytułu. Jedyne zastrzeżenie tyczy się instrukcji, w której nie wiadomo czemu przykładowe ilustracje często nie pokrywają się z zasadami w tekście. Gra zdecydowanie godna polecenia.


Bardzo ładnie wykonana gra, gdzie oprawa graficzna stoi na najwyższym poziomie. Solidne pudełko i wypraska z której elementy nie mają prawa wypaść. Z instrukcją już trochę gorzej, z błędami w tłumaczeniu - trochę ciężko się ją czyta. Sama gra natomiast ciekawa wymagająca sporo główkowania. Po pierwszej rozgrywce miałem pewien niedosyt ponieważ nie poczułem za bardzo klimatu wielkiego turnieju, magii i czarnoksiężników. Jednak każdą kolejną rozgrywką jest już coraz lepiej, a kombinacje które pozwalają wyłożyć kilka kart w jednej rundzie sprawiają prawdziwą radość. Gra dość trudna ale godna polecenia.


jelenn

Liczba recenzji: 109

Piton

Liczba recenzji: 95

Hubal102

Liczba recenzji: 0