Rafał

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Tak, wtedy ma być druk międzynarodowy i Galakta informowała, że zamierza w nim uczestniczyć i wydać wersję PL.


Gra super, świetny klimacik, ciekawa mechanika ale losowość podczas walki momentami mnie załamywała. Ogromna część rozgrywki polega na planowaniu, opracowywaniu strategii, umiejętności blefu i przewidywaniu ruchów przeciwnika, ogólnie sporo kombinowania. Dochodzi do konfrontacji, jedna ze stron przygotowała się na to lepiej, przewidziała czas, przewidziała okoliczności, zapewniła wsparcie i nagle dwa rzuty kostką mówią - "Sorry stary, męczyłeś się półtorej godziny by zbudować przewagę, ale los decyduje, że przegrywasz CAŁĄ GRĘ".

To zestawienie misternego planowania i czystej losowości jest dość deprymujące. Albo jedno, albo drugie, obie rzeczy w jednej grze to nie jest najszczęśliwszy pomysł. Jest modyfikacja wykluczająca kości z walki, lecz niestety moi współgracze uznali, że niszczy ona balans gry. Osobiście nie zgadzam się z ich opinią, ale cóż ;)

Tak czy inaczej gra którą warto mieć w kolekcji, mocna 4 ode mnie.


Te koszulki pasują również na karty do gry Dracula (Fury of Dracula). To tak tylko informacyjnie, żeby ktoś tak jak ja nie sięgnął po Standard USA Maydaya, które są za małe ;)


Dobry, solidny produkt

Solidne, mocne koszulki, ogromnie ułatwiają tasowanie i doskonale chronią karty. Niestety trochę kosztują w porównaniu do zamienników, nie sposób ułożyć dużego stosu kart bo koszulki są tak śliskie że stos się momentalnie rozpadnie, dodatkowo grubość koszulek powoduje że karty zajmują znacznie więcej miejsca w pudełku z grą. Jednak do mniejszych talii (20-30 kart) są niezastąpione, ja zakupiłem je by zabezpieczyć małe karty w grze Batllestar Galactica i tam spisują się wyśmienicie.


No to policzyłem, faktycznie wcześniej była tam 7 a nie 6 i teraz jest taniej :D No to teraz tylko czekać na dzień darmowej wysyłki.


Ewelina

Liczba recenzji: 3

Abelson

Liczba recenzji: 41