Robert

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Ładne figurki, jak większość nowych modeli GW. W grze jeszcze nie sprawdzałem jak z ich grywalnością. Jednak biorąc pod uwagę że w tej edycji troopsy mają wartość strategiczną to przydadzą się na 100%.


Dobry, solidny produkt

Jestem po dwóch partiach. Jedna w 2 osoby i jedna w 4. Gra się równie dobrze niezależnie od ilości graczy. Jest to bardziej zabawa w optymalizację własnych ruchów, bo przeciwnikom raczej specjalnie poprzeszkadzać nie można, chyba że podbierając im karty. Losowość polega głównie na tym jakie karty dostaniemy, bo mimo że wybieramy z pewnej puli to jednak może się zdarzyć że przez całą grę nie trafi się żaden lider a innemu graczowi np. trzech. Generalnie mam odczucie że można przegrać tylko dlatego że komuś podejdzie combo budynków/liderów a drugiemu każdy budynek z innej beczki. Póki co jednak nikomu taki pech się nie przydarzył ale jeszcze za mało graliśmy. Co do wad to oczywiście skandalicznie mała ilość żetonów, na 4 osoby ciągle czegoś brakuje i trzeba zastępować czymś innym. Tor punktacji to też jakaś porażka, nie używamy go. No i karta przebudowy. Nie ma jej a powinna być. Ogólnie fajna gra, boję się jednak o powtarzalność gdyż kart wcale za dużo nie ma, wręcz musieliśmy tasować jeszcze raz zużyte karty bo zabrakło na 4 graczy, co z kolei owocowało większym nasileniem bonusów do budowy/napadów/sojuszy co też uważam za wadę, bo zaburza rozkład kart. Dodatki powinny uratować sprawę, mam nadzieję że się pojawią.


Dobry, solidny produkt

Nie jest to może literatura najwyższych lotów, ale pozwala przyjemnie spędzić czas w świecie Warhammera. Przygody Gotreka i Felixa to pozycja lekka i przyjemna. Przeznaczona głównie dla fanów młotka, inaczej trochę traci gdy czytelnik nie zna świata w którym dzieje się akcja. Niby żadne dzieło ale wciąga. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Genialna figurka, pełna humoru :) Szalony mag trzymany na łańcuchach przez małe groty - a przynajmniej udają że go trzymają :D Naprawdę dobry zakup. Co do grywalności to jeszcze nie sprawdzałem, ale mam świadomość że czasami będzie trzeba przymknąć oko podczas gry gdy coś pójdzie nie tak a zielone chłopaki zostaną wykończone przez ... cios w plecy ;)


Dobry, solidny produkt

Dobry dodatek do wampira poświęcony Sabbatowi. Duży set, sporo ciekawych kart. Może nie aż tak dobry jak Keepers of Tradition ale i tak wart uwagi. Na uwagę zasługuje fakt to iż set jest bardzo duży więc trzeba tego sporo kupić by trafić wszystko czego się szuka. Mimo wszystko polecam!