Sławomir

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Świetna pozycja dla najmłodszych - drewniane elementy bardzo dobrze wykonane. Zadania pogrupowane tak by każdy - bez względu na wiek - mógł się zmierzyć z Katamino. Dorośli znajdą też parę zadań nad którymi trzeba nieco pogłówkować, ale pozycja głównie skierowana do najmłodszych.


Jak dla mnie ideał :)

Pomimo prostoty (a może właśnie dzięki niej) bawią się przy niej dobrze wszyscy - młodzi, nieco starsi, "gracze" i "nie-gracze". Naprawdę polecam - szybka rozgrywka, duża regrywalność, bardzo dobrze wydana.


Dobry, solidny produkt

Przyjemna, prosta, super wydana, chociaż nieco schematyczna łamigłówka. Ale przy cenie 24 złote (tyle dałem w promocji+rabat Rebela) nie znajdziesz chyba teraz tak taniej i dobrej łamigłówki dla swojego dziecka (i siebie przy okazji też)


Jak dla mnie ideał :)

Świetna łamigłówka dla dziecka, taty/mamy, dziadka/babci. Własnie tyle osób z mojej rodziny (ja w tej hierarchii to tata jakby co ;) zawzięcie rozwiązywało zadania. Gdy pokazałem ją paru innym osobom to musiałem domówić 4 kolejne zestawy. A niewielkie wady jak w przypadku innych kupowanych przeze mnie łamigłówek w Rebelu - jak człowiek przysiądzie to w jeden dzień rozwiąże wszystkie zadania, no i poziom kilku(nastu) pierwszych zadań bardzo prosty... Ale to i tak najlepsza z łamigłówek jaką do tej pory zakupiłem.


Jak dla mnie ideał :)

Rozgrywkę w Tichu można określić jednym słowem - rewelacja. Świetna gra - w moim rankingu gier karcianych wskoczyła na drugie miejsce (najwyższe miejsce już na stałe zarezerwowane jest dla brydża). Szczerze polecam wszystkim.