Teresa

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Kupiłam tę grę nie grając w nią nigdy wcześniej i jestem zadowolona. Zasady łatwo jest zrozumieć, jest ich niewiele i są proste, za to rozgrywka wymaga już wysilenia trochę szarych komórek. Gra polega na odgadnięciu kart przeciwników - karty te są numerowane i mają różne kolory. Partie przebiegają w miarę szybko i za każdym razem po skończeniu gry, ma się ochotę zacząć od nowa. Wspólnie z innymi graczami stwierdziliśmy, że to gra bardzo dobra dla osób, które lubią się głowić nad cyferkami i rozwiązywać np Sudoku, łamigłówki logiczne. A, że do nich właśnie należymy, było nam bardzo przyjemnie :)


Dobry, solidny produkt

Bardzo sympatyczna gra, wymusza szybkie myślenie, nawet bardzo szybkie - co często prowokuje śmieszne odpowiedzi, np wymień 3 możliwe rodzaje nadzienia w pączku - ciastko! Dobra dla wielu osób gra na przyjęcia, luźna i niestresowa.
Minusem jest to, że pytania czasem się powtarzają, w nieco tylko zmienionej formie oraz odmierzacz czasu, który nie jest klepsydrą, tylko czymś innym ze spadającymi kulkami, czasami się zacina i trzeba czasem dodatkowo mu pomóc. Są to jednak małe problemy, ja bawiłam się świetnie i z czystym sercem polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Moim zdaniem świetny dodatek. Bardzo urozmaica rozgrywkę, trzeba trochę więcej pomyśleć, a przy tym gra nadal jest prosta i zgrabna. Z tym rozszerzeniem można grać w Sabotażystę o wiele dłużej i się nie nudzi, największą przyjemnością jest poznawanie motywów wszystkich graczy i współdziałanie, a do tego mamy o wiele więcej możliwości - zamiast tylko kopaczy i sabotażystów mamy dwie drużyny kopaczy, oprócz tego sabotażystów, geologów, spekulantów i szefa - więc domysłów i pomyłek jest o wiele więcej i gra jest znacznie ciekawsza. Bardzo polecam :)


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna gra dla kilku osób, szybko się tłumaczy, zasady są proste, a rozgrywka może być bardzo różnorodna. Trwa krótko i całej nocy nie da się w nią tylko przegrać, ale mam same miłe doświadczenia. Dodatkowo zdecydowanie polecam kupienie rozszerzenia, które bardzo urozmaica zabawę.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra, świetna na spotkania przyjaciół, prosta do wytłumaczenia, szybka, więc zawsze można skończyć, ale też wciągająca, więc można grać godzinami :) Obrazki są ładne, opakowanie ani za duże, ani za małe, przenośne i eleganckie, dobrze mi się kojarzy i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam :)


Dagna

Liczba recenzji: 79

Dagna

Liczba recenzji: 79