Tomasz K.

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry i tani zestaw. Warto kupić dwa bo sporo kart jest w układzie 2 lub 3 sztuk, dwa zestawy pozwolą na pewną modyfikację i urozmaicenie rozgrywki. Pudełka na talie nie pomieszczą kart w koszulkach ale dla nich nie kupuje się takich zestawów. Dołączona broszurka przekazuje tylko najbardziej podstawowe informacje o tym jak grać- ma za to przydatny słowniczek pojęć.


Dobry, solidny produkt

Mam mieszane uczucia, z jednej strony dostajemy sporo figurek z mnóstwem opcji do wyboru. Z drugiej genokrady to staaaare wypraski. widać to w jakości, modele wymagają sporo czyszczenia i skrobania zbędnych śladów po formie. Z kolei reszta to nowsze modele co widać po jakości elementów. jak na produkt mający zachęcić do kupna kolejnych zestawów sprawdza się średnio. Osoby, które z 40K mają do czynienia od dłuższego czasu wiedza jak zmieniała się jakość modeli, początkujący mogą odnieść wrażenie, że połowa wyprasek jest od innego producenta. Na plus należy zaliczyć szczegółową instrukcję z wyszczególnieniem różnych wersji modeli. Mimo wszystko polecam, oszczędzamy kupując ten zestaw niż każdy z modeli osobno.


Jak dla mnie ideał :)

Warto! Dużo przydatnych informacji, opis głównych ras, instrukcje malowania i podstawowe zasady. Warto kupić komuś kto waha się czy W 40K to pozycja dla niego. Za kilka zł mamy figurkę z ciekawą podstawką i sporo informacji oraz zdjęć. Całość na grubym papierze, 100% kolor, sztywna okładka.


Dobry, solidny produkt

Koszulki ładne i wytrzymałe. Jasny kolor powoduje niestety, że widać tył karty. Mają też hologram u góry a nie na dole dzięki czemu nie zasłaniają istotnych danych np. w kartach YuGiOh.


Jak dla mnie ideał :)

Ciekawe karty, jeśli ktoś gra w MTG dla zabawy nie przejmując się zbytnio kartami zbanowanymi/ wychodzącymi z obiegu etc. Karty Konspiracji potrafią ciekawie namieszać podczas gry pozwalając np. zagrać karty zielone w decku mono black.


Dagna

Liczba recenzji: 79