Tomasz K.

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Kupione i używane do talii Yu-gi-oh. Co do problemów przedmówców o grubości i ślizganiu się kart. Warto na kilka dni talię w koszulkach położyć pod grubsza książka- koszulki się dopasują, ujdzie z nich powietrze i będą ładnie sprasowane. Z mojej strony 5/5.


Bardzo dobry dodatek. Na pewno warto kupić razem z Darkness Ablaze Theme deck Sirfetch’d i wymienić np. Hippopotasa na Sirfetch’d V. Dodatkowo licząc cenowo 4 boostery wyszły by w zbliżonym przedziale cenowym (a kupując na promocji to w ogóle jak za pól darmo ;) ). No i jak zawsze kod do wersji online co na pewno liczy się na plus. Dla mnie 5/5


Warto brać. Sama karta z grafiką z puszki nie jest karta grywalną tylko "wyższy" od standardowej karty sztywny kartonik. Za to puszka nadaje się do przechowywania 60-kartowej talii(!) - albo w pojedynczych koszulkach albo jak u mnie chwilowo w koszulkach Pro-fit. Podwójnie koszulkowana talia się nie zmieści ale i tak rzadko zdarzają się faktycznie użyteczne puszki. Dodatkowo u góry i dołu zostaje miejsce na przynajmniej 2-4 kostki. Dla mnie 5/5.


Przyzwoite koszulki. wydają się cieńsze niż Ultra-Pro ale nadal jest to dobra jakość. Nie są pokrzywione ani pofalowane. Dla mnie na plus jest fakt, że nie są matowe dzięki czemu dobrze widać zawartość/ grafikę karty. Cena też optymalna za taką ilość. Takie solidne -5/5.


Ciekawy deck, dla początkujących na pewno warto. Dla bardziej zaawansowanych dobra podstawa do rozbudowy. Dużym plusem jest kod pozwalający na odblokowanie dokładnie takiej samem talii w trybie online. Dzięki temu możemy z innymi graczami lub botem przetestować jak działa dany zestaw. polecam dokupić przy nim przynajmniej dwa boostery. Dla mnie takie -5/5


Dagna

Liczba recenzji: 79