Yavox

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

No i kupiłem, wiedziałem, że nie oprę się mackom :D

Świetna gra- mała, prosta, wymagająca myślenia i przynosząca sporo satysfakcji. Dobrze napisana, zrozumiała instrukcja pozwoliła od razu przystąpić do szybkiej rozgrywki. No i to opracowanie graficzne- przepiękne pudełko i karty, klimatyczna instrukcja, miłe dla oka żetony. Jedynie ołówek wyłamuje się z konwencji :)
Nic, tylko kroczyć drogą do szaleństwa. Jak dla mnie - rewelacja.


Czy jest jakaś szansa, że gra wróci do oferty?


No tak. Hmmm.....Będę musiał kupić, za ładne to wszystko po prostu :) Nurtuje mnie kilka pytań- czy karty są sztywne, czy raczej delikatne? I czy są na rynku koszulki do nich pasujące?


Jak dla mnie ideał :)

Dobra kostka w dobrej cenie. Wziąłem jako zastępstwo wypasionego obliviona i w sumie nie żałuję. Elegancki , pomarańczowy kolor cieszy oczy każdego kibica Oranje :D


Jak dla mnie ideał :)

Właśnie tego potrzebowałem, fajnie turlające się maleństwa, które można upakować wszędzie. Zamówiłem sześć sztuk na próbę, ale najprawdopodobniej na tym się nie skończy- w sumie tyle jeszcze gier p-n-p czeka na zrobienie.
Aha- warto uważać przy odpakowywaniu przesyłki. Niby człowiek wie, że to raptem siedmiomilimetrówki, ale i tak jedna z kostek mi uciekła ...na szczęście na chwilę :)
Dodatkowo plus za żwawy pomarańczowy kolor !


Netto

Liczba recenzji: 0