Zaszaable

Poliglota

Poznań

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Terraformacja Marsa - gra, którą można grać kilkukrotne podczas jednego wieczoru i się nie znudzi. Gra, której próg przejścia jest na tyle przystępny, Ze początkujący gracze łapią co jest pięć i nie zrażają się. Gra tak kapitalna, że starzy wyjadacze chcą zagrać jeszcze raz, bo wiedzą​, że można ukulać jeszcze lepszy wynik. Gra tak uzależniająca, że piszesz do znajomych, że chcesz w nią pograć pomimo tego, że wiesz że nie mogą się z toba spotkać bo terraformują własne mieszkanie... Gra taka, że jedziesz 320 kilometrów do znajomych i wiesz, że se spodoba. Terraformacja Marsa. Budujesz świat, który może sprawić, że za chwilę będziesz chciał/chciała zbudować jeszcze lepszy!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Egzemplarz, który kupiliśmy jest zepsuty - moja dziewczyna zawsze wygrywa o jedną turę! Coś jest nie tak!

Szybka, zasady najprostsze i solidnie wykonana. Polecam karty powkładać w koszulki ochronne, bo szybko mogą się pościerać, pozginać od ogromnej ilości kolejnych gier rozegranych prze każdego. Gra wciąga i wymusza rewanż za rewanżem.

Polecam każdemu niezależnie od tego, czy jest starym wyjadaczem, który planuje 3 tury w przód, czy początkującym graczem, który dopiero uświadamia sobie, jak świetną rozrywką są najróżniejszego rodzaju gry planszowe, karciane i kościane !


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Uważam, że jest to niesamowity dodatek. Zupełnie nowe zaklęcia, karty przygód i postaci. Po prostu przerosło moje oczekiwania - rozgrywka staje się tak bardzo nieprzewidywalna, że można by grać co wieczór, jeśli tylko byłby na to czas. Niesamowity klimat. Nie będę nic więcej mówił - po prostu trzeba się zaopatrzyć w ten dodatek. Z moimi znajomymi dokonaliśmy niewielkiej modyfikacji zasad, jeśli chodzi o poruszanie się Żniwiarzem, co sprawia, że jest on jeszcze bardziej niebezpieczny.
Pozdrawiam i polecam!


Traki11

Liczba recenzji: 0

Vanillamagic

Liczba recenzji: 120