zawias

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ciekawy dodatek do GoTa. Całkowicie zmienia podejście do gry ponieważ musimy wypełnić odpowiednie cele żeby zdobywać punkty. Cieszy też dodatkowy ród Arrynów :) Kolejny must have dla fanów GoTa :)


Jak dla mnie ideał :)

Świetny dodatek do świetnej gry. Dodatkowa plansza, dodatkowe karty i zasady. Jedyny minus, że potrzeba jeszcze więcej miejsca żeby wszystko rozłożyć. Ale kto posiada Firefly'a, to po prostu musi mieć i ten dodatek ;)


Jak dla mnie ideał :)

Świetne koszulki od FFG. Grube solidne i idealne do kart pieczęci w Munchkinie Apokalipsa.


Dobry, solidny produkt

Nie jest to FFG ale spełniają swoją rolę i są tańsze. Po dłuższym czasie przechowywania kart, trochę się sklejają i to chyba ich jedyny minus.


Jak dla mnie ideał :)

Świetny dodatek. W końcu można pograć w 6 osób. Dodatkowe zasady areny do walk w parach urozmaicają rozgrywkę i przenoszą ją na kolejny poziom. Nowe karty, nowi gladiatorzy, nowe możliwości. Na Jowisza! nic tylko grać! :D
Teraz kilka spostrzeżeń:
W podstawce były zamieszczone cztery karty opisujące skrócony przebieg faz. W dodatku nie ma takich kart, a w sumie powinny się znaleźć, skoro rozgrywka rozbudowana jest do sześciu graczy. Ale to takie spostrzeżenie, które w zasadzie nie wpływa na grę.
I jeszcze jedna sprawa, GaleForce9 dodawał kartę promocyjną do podstawki, która była zafoliowana wraz z pudełkiem. Do dodatku również dodawał kartę Hadrianusa, ale w preorderach i tylko do wybranych dystrybutorów (oficjalne pismo z galeforce9). Szkoda, że ta karta nie znalazła się też tutaj.


Patryk

Liczba recenzji: 2

Montresor

Liczba recenzji: 9