Zombianna

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Idealny zakup nie tylko dla fanatyków. Zestaw robi wrażenie. Odpowiednio ciężki, do tego żłobienia nadają mu uroku. Każda kostka porządnie wykonana, bez skaz ani zarysowań...zresztą nie ma co się dziwić - w końcu twardy materiał :) Mój poprzedni metalowy zestaw ma na karku ponad pięć lat, a nadal prezentuje się jak w dniu zakupu. Więc to inwestycja na lata ;)


Jak dla mnie ideał :)

Jak zawsze można bardzo dużo dobrego powiedzieć o Rebelu - błyskawiczna wysyłka, skomplikowany sposób zapakowania gwarantujący że towar przetrwa nawet wybuch bomby atomowej. Co do samego produktu. Prze-ge-nial-ne! Piękne, starannie wykonane i ogólnie na ich widok szczęka opada, a zęby lecą we wszystkich możliwych kierunkach.


Jak dla mnie ideał :)

Zamówione na prezent. Osoba obdarowana jest zachwycona. Kości porządnie wykonane i, wbrew pozorom, czytelne. Do tego super szybka wysyłka, a produkt zapakowany tak, że spokojnie przetrwałby trzecią wojnę światową ;-)


Jak dla mnie ideał :)

Cóż powiedzieć - wszystko już chyba zostało powiedziane w innych komentarzach. Powiem tyle: dla mnie, dzieciaka wychowanego na starej, rozpadającej się i wielokrotnie ratowanej taśmą klejącą planszy do Magii to po prostu ideał, a każdy dodatek sprawia,że gra się coraz przyjemniej :]


Jak dla mnie ideał :)

Cóż napisać - mała, tania, dobrze wykonana i czytelna. trzeba czegoś więcej? ;)


AgneS

Liczba recenzji: 15