Zuzanna

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Pierwsza moja paragrafówka od czasów, gdy dorwałam się do "autostrad", należących jeszcze do mojego taty.

Ciekawa, wciągająca, zapowiada się bardzo ciekawie - na pewno nie omieszkam dokupić kolejnych części, gdy znów będę miała fundusze.

Polecam się zaopatrzyć w k10, przydaje się lepiej zamiast tabelki. Myślę też, że gdyby doda otwieraną okładkę z tabelką walki na skrzydełku, byłoby wygodniej - nie trzeba by było co walkę otwierać tyłu :)


Jak dla mnie ideał :)

I już nigdy gracze nie będą narzekali na stronniczość MG co do pogody.
Jest słoneczny poranek...
Ta noc zapowiada się na burzliwą. Bardzo burzliwą. :P

Nic obowiązkowego, ale fajnych gadżetów do grzechotania nigdy dość :)


Jak dla mnie ideał :)

Ciekawa kostka, ładnie wykonana - czasem w ramach "dnia dobroci dla gracza" pozawalam raz na sesję rzucić k30 zamiast k20, bo czemu nie? :)


Dobry, solidny produkt

Karty ładne, dość dobrej jakości, trzymające klimat wolsunga, jednak obawiam się, że przy intensywnym używaniu szybko się zniszczą - więc jeśli mają być też używane do czegoś innegno niż przewidziano w podręczniku, radzę zaopatrzyć się w normalną talię :)


Jak dla mnie ideał :)

Ciekawa fabuła, dopracowana, dość elastyczna. Łatwo ją zmodyfikować na potrzeby graczy. Jestem po rozegraniu połowy zawartych przygód i reakcja graczy jest jak najbardziej pozytywna.

Jest to pierwsza kampania nie napisana przeze mnie, która nie została poddana gruntownym przeróbkom - to chociaż odrobinę świadczy o tym, że jest naprawdę dopracowana.

Czekać tylko na kolejne kampanie :)


NLoriel

Liczba recenzji: 137