Akcesoria do malowania

Czy jesteś początkującym malarzem figurek, czy też mistrzem pędzla od wielu lat, potrzebujesz narzędzi oraz farb, by z szarej figurki wydobyć to "coś". Na szczęście tutaj znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci "ubrać" Twoje myśli w kolory i kształty. Fani Farb Citadel czy też Army Paintera znajdą tu zarówno zestawy, jak i pojedyncze produkty od swoich ulubionych producentów. Oczywiście nie spoczywamy na laurach i mamy też inne przedmioty, które mogą okazać się kluczowe dla każdego malarza.

Media Malarskie, czyli wszystko to, co potrzeba by zrobić dobrą podstawkę do figurki lub nawet i dioramę.

Farby Citadel to dobry wybór dla tych, którzy liczą na jakość oraz niezawodność, znajdziesz tutaj zarówno podkłady w sprayu, zestawy farb z narzędziami, jak również konkretne typy farb, podkładowe, warstwy, techniczne, farby do aerografu, washe czy kontrasty.

Farby Scale75 dadzą każdemu specowi od pędzla nowe możliwości, czy to przy malowaniu pojazdów i modeli z drugiej wojny światowej, czy też bardziej fantastycznych stworzeń z krain fantasy. Szeroki wybór neonowych farb, zestawów do niemetalicznych metali czy tuszy podkreślających kolory zachwyci nawet zatwardziałych weteranów jednej marki.

Farby Army Painter zrodziły się z potrzeby szybkiego i profesjonalnego malowania dużych ilości figurek. Dzięki technologii Quickshade o wiele szybciej doprowadzisz swoją armię do pożądanego wyglądu. W tej kategorii odnajdziesz, oprócz quickshade'a, podkłady w spreju, farby do aerografu, SpeedPainty, farby wysokopigmentowe Warpaints, farby metaliczne oraz farby z dodatkowymi efektami. Nie zabraknie tu również zestawów z narzędziami i figurkami!

Pędzle przydadzą się każdemu, zarówno początkującemu żółtodziobowi, jak i prastaremu mistrzowi. Posiadamy szeroki wybór, zarówno naturalnych pędzli, jak i syntetycznych, tak więc, czy szukasz Kolinski'ego, czy może tego pędzla Army Paintera do drybrushowania, najpewniej znajdziesz go u nas.

Przybory będą zawierać wszystkie narzędzia, stojaki, palety czy maty. Znajdzie się też mydło do czyszczenia pędzli. 

Poradniki przydadzą się każdemu, kto trafił na ścianę i nie jest w stanie jej pokonać samemu.

Farby w zestawach to zbiór wszystkich zestawów, zarówno Army Paintera, Citadel czy innych wytwórców. Jeśli dopiero zaczynasz z malowaniem lub chcesz kupić więcej za mniej, to zestawy są Twoim najlepszym wyborem.

W zakładce Podkłady w spreju znajdziesz wszystkie podkłady w spreju z naszej strony.

Filtry

Filtrowanie po:

Wyczyść filtry

w kategorii spełniających kryteria

Sortuj według:

Ups... Nie znaleziono żadnych produktów :(

Wyczyść niektóre filtry