Gumowy kurczak pierwszego gracza

"Czy mogę być dłużna grosik?"
12 opinii
  • wydanie polskie
Znacie to? Siadacie do gry i pada pytanie o rozpoczynającego gracza. Wszyscy są już przygotowani do gry, komponenty wesoło rozłożone, a tu nagle radość gaśnie! Następuje moment konsternacji i dramatyczne kartkowanie instrukcji. Planowanie pierwszej tury już trzeba korygować, już się wszystko miesza. W końcu doczytujecie odpowiedni fragment! Grę rozpoczyna gracz który... albo zrobił coś niewykonalnego albo jest najmłodszy. Znowu koleżanki nie chcą się przyznać do wieku, kumpel przekonuje, że on lizał kafle w Portugalii. Dramat! Czar gry pryska! "Gumowy kurczak pierwszego gracza" to rozwiązanie problemów wszystkich graczy. Wreszcie w prosty sposób ustalicie, kto jest pierwszy! Wystarczy przed grą położyć kurczaka na stole i sprawdzić, kto najszybciej wciśnie gumową kurę. Gumowy kurczak pierwszego gracza wyda z siebie charakterystyczny dźwięk! Od razu wiadomo, kto będzie zaczynał! Wykaż się refleksem, zadźwiękuj kurą i ogłoś się pierwszym graczem!
5,00
4,99
-0%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Znacie to? Siadacie do gry i pada pytanie o rozpoczynającego gracza. Wszyscy są już przygotowani do gry, komponenty wesoło rozłożone, a tu nagle radość gaśnie! Następuje moment konsternacji i dramatyczne kartkowanie instrukcji. Planowanie pierwszej tury już trzeba korygować, już się wszystko miesza. W końcu doczytujecie odpowiedni fragment! Grę rozpoczyna gracz który... albo zrobił coś niewykonalnego albo jest najmłodszy. Znowu koleżanki nie chcą się przyznać do wieku, kumpel przekonuje, że on lizał kafle w Portugalii. Dramat! Czar gry pryska!

"Gumowy kurczak pierwszego gracza" to rozwiązanie problemów wszystkich graczy. Wreszcie w prosty sposób ustalicie, kto jest pierwszy! Wystarczy przed grą położyć kurczaka na stole i sprawdzić, kto najszybciej wciśnie gumową kurę. Gumowy kurczak pierwszego gracza wyda z siebie charakterystyczny dźwięk! Od razu wiadomo, kto będzie zaczynał!

Wykaż się refleksem, zadźwiękuj kurą i ogłoś się pierwszym graczem!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • gumowy kurczak pierwszego gracza
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


Recenzje

5.00
na podstawie 12 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Gumowy kurczak pierwszego graczaNajbardziej przydatne recenzje

Konrad

Liczba recenzji: 72

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Idealny kurczak, najlepszy w swojej kategorii - polecam każdemu fanowi drobiu i gumy ;)


Kotadivine

Liczba recenzji: 9

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Idealne spektrum dźwięku, ergonomiczny kształt pasujący do dłoni, odcień żółci mocny, acz nienachalny. Właściwie to nie wiem, jak do tej pory mogłam żyć bez kury. Gumowej. Ani chybi to nie było życie, jeno nędzna egzystencja.


Svvital

Liczba recenzji: 177

No i trudno.. Przez Wasze kurczaki będę zmuszony adoptować psa... Bo co to za kurczak który nie ma kompana do pogryzienia?

Kurczak pierwszego gracza czy kurczak wyboru koloru? HmmmWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie