Komplet kości - Pathfinder: Ruins of Azlant - Błękitno-pomarańczowe

Przepiękny zestaw kości do RPG
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
Starożytny Alzant był najbardziej zaawansowaną ludzką kulturą, która kiedykolwiek istniała. Społeczeństwo Alzanti było doskonale rozwinięte i zorganizowane w zakresie magii i technologii, dopóki jego przywódcy nie poczuli się tak samo potężni jak rasa aboleth. Zuchwałe zachowanie Alzantów, sprowadziło kataklizm na planetę Golarion. Aboleth zdołali przywołać ogromny meteoryt Starstone, który spodowwał zalanie całego kontynentu i degradację planety. Od tamtego czasu, zdewastowany kontynent przyciągał do swoich brzegów wielu śmiałków. Tylko kilku z nich, udało się przetrwać w tym niebezpiecznym i mistycznym świecie.Brawurowa ekspedycja, rozbiła obóz na jednej z wysp, ale stare zagrożenie nadal czai się gdzieś w pobliżu. Prastary wróg został przypadkowo wypuszczony z więzienia. Jego tysiącletnia machineria została ponownie przywołana do życia, tylko po to by jeszcze raz ukarać ludzką cywilizację. Czy dzielnym poszukiwaczom przygód uda się stawić czoła agresorowi? Czy przetrwają w tej odległej krainie zanim tajemniczy potwór zdoła zrealizować swój śmiercoionośny plan?Wystarczy jeden rzut kością by rozpocząć swoją opowieść w świecie Pathfinder. Ancient Alzant to kolejny Adventure Path, zawierający sześć nowych rozdziałów. Każdy z nich trzyma graczy w napięciu, dzięki doskonałej fabule.Po raz kolejny Paizo Inc. postanowiło połączyć siły z Q WORKSHOP by wyprodukować ten przepiękny zestaw kości. Znajdziecie w nim siedem wielościennych kości do gier RPG: K4, K6, K8, K10, K12, K20, K100. Wyjątkowe zdobienie i błękitno-żółta kolorystyka, sprawia że od tych kości nie da się oderwać wzroku! Weź udział w niesamowitej przygodzie pełnej potworów, magii i artefaktów. Użyj oficjalnego zestawu kości RPG Pathfinder Ruins of Azlant i znajdź się w samym centrum wydarzeń!
Wydawca:
Q-Workshop
2995

store

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Starożytny Alzant był najbardziej zaawansowaną ludzką kulturą, która kiedykolwiek istniała. Społeczeństwo Alzanti było doskonale rozwinięte i zorganizowane w zakresie magii i technologii, dopóki jego przywódcy nie poczuli się tak samo potężni jak rasa aboleth. Zuchwałe zachowanie Alzantów, sprowadziło kataklizm na planetę Golarion. Aboleth zdołali przywołać ogromny meteoryt Starstone, który spodowwał zalanie całego kontynentu i degradację planety. Od tamtego czasu, zdewastowany kontynent przyciągał do swoich brzegów wielu śmiałków. Tylko kilku z nich, udało się przetrwać w tym niebezpiecznym i mistycznym świecie.

Brawurowa ekspedycja, rozbiła obóz na jednej z wysp, ale stare zagrożenie nadal czai się gdzieś w pobliżu. Prastary wróg został przypadkowo wypuszczony z więzienia. Jego tysiącletnia machineria została ponownie przywołana do życia, tylko po to by jeszcze raz ukarać ludzką cywilizację. Czy dzielnym poszukiwaczom przygód uda się stawić czoła agresorowi? Czy przetrwają w tej odległej krainie zanim tajemniczy potwór zdoła zrealizować swój śmiercoionośny plan?

Wystarczy jeden rzut kością by rozpocząć swoją opowieść w świecie Pathfinder. Ancient Alzant to kolejny Adventure Path, zawierający sześć nowych rozdziałów. Każdy z nich trzyma graczy w napięciu, dzięki doskonałej fabule.

Po raz kolejny Paizo Inc. postanowiło połączyć siły z Q WORKSHOP by wyprodukować ten przepiękny zestaw kości. Znajdziecie w nim siedem wielościennych kości do gier RPG: K4, K6, K8, K10, K12, K20, K100. Wyjątkowe zdobienie i błękitno-żółta kolorystyka, sprawia że od tych kości nie da się oderwać wzroku! Weź udział w niesamowitej przygodzie pełnej potworów, magii i artefaktów. Użyj oficjalnego zestawu kości RPG Pathfinder Ruins of Azlant i znajdź się w samym centrum wydarzeń!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 7 kości
Waga (kg):
0.04

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości - Pathfinder: Ruins of Azlant - Błękitno-pomarańczowe
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Klienci, którzy kupili Komplet kości - Pathfinder: Ruins of Azlant - Błękitno-pomarańczowe, kupili również: