Koszulka do segregatora na 18 kart Premium Sideload black (czarne)

8 opinii
  Czarna koszulka do segregatora na 18 kart o maksymalnym rozmiarze 63,5x88,9mm (standard CCG) z innowacyjnym systemem bocznego wkładania kart, który zapobiega ich wypadaniu.
  Wydawca:
  Ultra-Pro
  195

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Czarna koszulka do segregatora na 18 kart o maksymalnym rozmiarze 63,5x88,9mm (standard CCG) z innowacyjnym systemem bocznego wkładania kart, który zapobiega ich wypadaniu.

  Podstawowe informacje

  Waga:
  10 g

  Recenzje

  4.88
  na podstawie 8 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Koszulka do segregatora na 18 kart Premium Sideload black (czarne)  Najbardziej przydatne recenzje

  Dojcze

  Liczba recenzji: 4

  Jak dla mnie ideał :)

  Jakosciowo bardzo dobre. Sprawiaja wrazenie solidnych, choc sa dosc cienkie.
  Kupowalem z "Collectors Card Album segregator czarny" i pasuje do niego idealnie.

  Trzymam w nich male karty do gry figurkowej X-Wing (okoszulkowane "zoltymi" koszulkami ffg) - po 2 w jednej kieszeni. Po potrzasaniu tylko jedna karta z okolo 200 przesunela sie. W tej chwili jak koszulka do segregatora jest nowa, to jej wewnetrzna powierzchnia dobrze trzyma w miare nowe "zolte"koszulki ffg. Nic sie nie wyslizguje (nie wchodzi karta na karte, ani karty nie wyjezdzaja z segregatora)

  Jesli ktos by chcial wkladac do takiej koszulki duze karty X-Wing'a bez koszulki ffg - to wejda 3 bez rozpychania kieszeni. Natomiast nie wejdzie ani jedna duza karta X-Winga w "szarej" koszulce ffg.
  W zwiazku z tym, te duze okoszulkowane karty (pojedynczo) trzymam w "Pro-Binder - czarny 360".


  Fearior

  Liczba recenzji: 55

  Jak dla mnie ideał :)

  Bardzo fajne koszulki do segregatorów. Chyba nie znajdziecie lepszych na rynku w tej cenie! Uwielbiam koszulki w których można wkładać karty od boku, a czarne tło działa tu na plus :)


  Rewolwer

  Liczba recenzji: 44

  Jak dla mnie ideał :)

  Bardzo dobry produkt. Koszulki dwustronne pozwalają bardziej skompresować miejsce i dają ogląd na 2x wiekszą ilość kart podczas przeglądania w segregatorze.

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie