Lootpile - naturalny 000 (sable)

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (29)
Najmniejszy pędzlek wykonany z naturalnego, sobolowego włosia, zaprojektowany aby długo utrzymywał szpic. Niklowana obsadka mosiężna, nałożona na drewnianą rączkę w modnie błyszczących kolorach czerni i zieleni!
Wydawca:
lootpile
795
495
-38%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Najmniejszy pędzlek wykonany z naturalnego, sobolowego włosia, zaprojektowany aby długo utrzymywał szpic. Niklowana obsadka mosiężna, nałożona na drewnianą rączkę w modnie błyszczących kolorach czerni i zieleni!

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.02

3.72
na podstawie 29 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Lootpile - naturalny 000 (sable)


Najbardziej przydatne recenzje

Tarur

Liczba recenzji: 151

Bardzo dobre pędzle, korzystałem z nich i nie miałem problemu z malowaniem moich figurek. Dla początkującego są idealne.


Elessar11

Liczba recenzji: 63

Dobry, solidny produkt

Produkt dobry, choć według mnie gorszy niż odpowiednik z Army Painter, ale za to lepszy niż dedykowane do Warhammera pędzelki Citadel (innych jeszcze nie używałem). Zamówiłem pędzelki 0 i 000 oba z naturalnego włosia, ale akurat ten z 0 trafil mi się syntetyczny (no cóż Rebel też czasem może się pomylić). Nie ma jednak złego co by na dobre nie wyszło, gdyż przynajmniej teraz mam porównanie sztucznego z naturalnym (naturalny jak na razie lepszy - zobaczymy który się szybciej zestarzeje od farb) - Polecam dla początkujących takich jak ja gdyż dobrze się nimi maluje figurki, a przy tym są o połowę tańsze od dedykowanych z Citadel.


Exozone

Liczba recenzji: 72

Jak dla mnie ideał :)

Ocena jest wysoka po części ze względu na bardzo przystępną cenę ale i sam produkt swoją jakością w zupełności zaspokoił moje amatorskie potrzeby. Modelarstwo nigdy nie będzie moją pasją więc nie mam zamiaru sprawdzać jak pędzelek sprawdza w czasie wytrzymałościowych maratonów ale po tych kilku posiedzeniach wciąż jest jak nowy.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie