Borsook

Poliglota

Obserwowani

13 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

6 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Jedna z lepszych gier solo w jakie grałem. Dobry humor, który mimo lawirowania na granicy absurdu nie odbiera wagi wydarzeniom. Niesamowicie prosty a zarazem pełen trudnych decyzji system walki (w pewnym sensie to karciana Claustrophobia), do tego element przygody... gra jest po prostu wyśmienita, cały czas walczymy by móc przedostać się dalej, rozwijamy postać i wciągamy się w łamigłówkę walki...

Ale przecież nie jest to gra solo! Tak, jednak przy większej ilości graczy moja ocena spadła by do 4. O ile w trakcie walki jest dużo okazji do współpracy i wzajemnego uzupełniania się, to część przygodowa wymaga jednogłośnych decyzji. To nie problem solo, ale przy grupie graczy może to być różnie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

O ile generalnie polskie wydanie jest dobrze zrobione to pudełko jest kilkukrotnie szersze ale zarazem jego wysokość zmniejszyła się o połowę w stosunku do oryginału. Jednak karty podziałek są dalej wydrukowane tak, by przechowywać je pionowo, co w tym pudełku jest po prostu niemożliwe... zupełnie niepotrzebna i tworząca problemy w przechowywaniu zmiana.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Raczej słaby

Kość sama w sobie dobrze wykonana, nie mam zarzutów co do jej jakość. Jednak opis i zdjęcia wyraźnie mówią, że to kość z oczkami, a ja otrzymałem taką z cyframi...


Wszystkim niecierpliwym radziłbym po prostu poczekać, to zapewne były pierwsza edycja, za 2-3 miesiące będzie nowa poprawiona edycja. :)


Opis jest nieco mylący. Gra nie jest w pełni kompatybilna z Silver Tower, karty mają inny rewers, nie zawiera również oficjalnych zasad pozwalających na grę kooperatywną więc jest 2-5 graczy.


Krionah

Liczba recenzji: 8

Oluszka

Liczba recenzji: 9

Pavel

Liczba recenzji: 28

Rafal Basinski

Liczba recenzji: 4

Adam

Liczba recenzji: 3

Schizoferret

Liczba recenzji: 191

Wodorek

Liczba recenzji: 12

Jakub

Liczba recenzji: 3

MagicGT

Liczba recenzji: 13

Redfield

Liczba recenzji: 2

Beaman

Liczba recenzji: 5

Szczudel

Liczba recenzji: 5

Pizystrat

Liczba recenzji: 74

Ryudo

Liczba recenzji: 84

Marek

Liczba recenzji: 1

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Kiirama

Liczba recenzji: 0

Beaman

Liczba recenzji: 5

SaszaPL

Liczba recenzji: 28