Borsook

Poliglota

Obserwowani

13 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

6 użytkowników

O ile generalnie polskie wydanie jest dobrze zrobione to pudełko jest kilkukrotnie szersze ale zarazem jego wysokość zmniejszyła się o połowę w stosunku do oryginału. Jednak karty podziałek są dalej wydrukowane tak, by przechowywać je pionowo, co w tym pudełku jest po prostu niemożliwe... zupełnie niepotrzebna i tworząca problemy w przechowywaniu zmiana.


Biorąc pod uwagę jak dawno temu wyszła wersja angielska nie sądzę by polska była planowana.

Dla pytając - revised edition różni się nie tylko intstrukcją, na planszy jest miejsce na karty smoka, kafelki mają jasno zaznaczone czy ciągniemy kartę czy nie, bohaterowie mają nieco inne zdolności. Niestety nie ma wariantów (np walki kostkami oraz kart do innych gier), poziom trudności został podniesiony, np. wszystkie karty które zabijały gdy wyrzucimy 1 teraz zabijają na 1-2. Ogólnie powiedziałbym że poprzednia edycja jest lepsza, a część zmian (pochodnie można łato do niej zaadoptować)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Raczej słaby

Kość sama w sobie dobrze wykonana, nie mam zarzutów co do jej jakość. Jednak opis i zdjęcia wyraźnie mówią, że to kość z oczkami, a ja otrzymałem taką z cyframi...


Wszystkim niecierpliwym radziłbym po prostu poczekać, to zapewne były pierwsza edycja, za 2-3 miesiące będzie nowa poprawiona edycja. :)


@Patryk - jak w każdym takim wypadku, skończył się nakład, nie ma tu żadnej tajemnicy. I to chyba lepszy temat na dyskusję na forum nie tu.


Krionah

Liczba recenzji: 35

Oluszka

Liczba recenzji: 20

Pavel

Liczba recenzji: 66

Rafal Basinski

Liczba recenzji: 15

Adam

Liczba recenzji: 6

Schizoferret

Liczba recenzji: 294

Wodorek

Liczba recenzji: 22

Jakub

Liczba recenzji: 22

MagicGT

Liczba recenzji: 19

Redfield

Liczba recenzji: 10

Beaman

Liczba recenzji: 8

Szczudel

Liczba recenzji: 13

Pizystrat

Liczba recenzji: 210

Ryudo

Liczba recenzji: 191

Marek

Liczba recenzji: 6

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Kiirama

Liczba recenzji: 0

Beaman

Liczba recenzji: 8

SaszaPL

Liczba recenzji: 71