Callidus Assassin

1 figurka w blisterze
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
Zabójcy chronią przyszłość ludzkości przez eliminację tych nielicznych, którzy skażą się zdradą, chciwością czy kontaktem z demonami. Nie ma oficjalnych zapisów ich czynów i nieznana jest liczba uratowanych w ten sposób światów czy istnień, ale z pewnością można powiedzieć, że miliardy ludzi żyją dzięki ich ofiarnym czynom. Zabójcy są tajnymi wybawcami Imperium. Zdolny do przenikania przez najściślejsze systemy ochrony, zabójca Callidus używa narkotyków zmieniających kształt jego ciała by przyjąć dowolną, potrzebną mu formę. Piękna kobieta czy mniej przyjemny dla oka Ork - staną się wszystkim dla pojawienia się w odpowiednim miejscu. Nie widuje się go w centrum walki. Tacy zabójcy stworzeni są do nagłego ataku i szybkiego wycofania się w bezpieczne miejsce. Sianie paniki, terroru i zamieszania - to ich dewiza działania.
Wydawca:
Games Workshop
8995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Zabójcy chronią przyszłość ludzkości przez eliminację tych nielicznych, którzy skażą się zdradą, chciwością czy kontaktem z demonami. Nie ma oficjalnych zapisów ich czynów i nieznana jest liczba uratowanych w ten sposób światów czy istnień, ale z pewnością można powiedzieć, że miliardy ludzi żyją dzięki ich ofiarnym czynom. Zabójcy są tajnymi wybawcami Imperium.

Zdolny do przenikania przez najściślejsze systemy ochrony, zabójca Callidus używa narkotyków zmieniających kształt jego ciała by przyjąć dowolną, potrzebną mu formę. Piękna kobieta czy mniej przyjemny dla oka Ork - staną się wszystkim dla pojawienia się w odpowiednim miejscu. Nie widuje się go w centrum walki. Tacy zabójcy stworzeni są do nagłego ataku i szybkiego wycofania się w bezpieczne miejsce. Sianie paniki, terroru i zamieszania - to ich dewiza działania.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1 model

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Callidus Assassin
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie