Orruk Ardboyz

15 modeli
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Siła wzywa siłę, a Arboyz są całkiem silni...Te orrukowe wielkoludy gromadzą się wszędzie tam, gdzie słychać rozrubę i odgłosy walki, sprawnie wnosząc swój bojowy entuzjam do istniejącej już bójki. O dziwo, uznają pewną formę dyscypliny - maszerując w rzędzie, formując równy oddział i używając bębnów i sztandarów by zsynchronizować swą brutalność.Większość członków Ironjawz uważa ich za zabawnych, przecież powszechnie wiadomo, że orruk z bębnem w dłoni to jeden topór mniej w walce... ale gdy przychodzi do wbijania wrogów w ziemię, Ardboyz dobrze wiedzą o co chodzi.W tym fantastycznym pudełku znajdziecie części do sklejenia 15 modeli Ardboyzów z wachlarzem broni, oraz części do sklejenia muzyka, sztandarowego i dowódcy. Oczywiście dołączono 15 podstawek o średnicy 32mm.
Wydawca:
Games Workshop
14995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Siła wzywa siłę, a Arboyz są całkiem silni...Te orrukowe wielkoludy gromadzą się wszędzie tam, gdzie słychać rozrubę i odgłosy walki, sprawnie wnosząc swój bojowy entuzjam do istniejącej już bójki. O dziwo, uznają pewną formę dyscypliny - maszerując w rzędzie, formując równy oddział i używając bębnów i sztandarów by zsynchronizować swą brutalność.

Większość członków Ironjawz uważa ich za zabawnych, przecież powszechnie wiadomo, że orruk z bębnem w dłoni to jeden topór mniej w walce... ale gdy przychodzi do wbijania wrogów w ziemię, Ardboyz dobrze wiedzą o co chodzi.

W tym fantastycznym pudełku znajdziecie części do sklejenia 15 modeli Ardboyzów z wachlarzem broni, oraz części do sklejenia muzyka, sztandarowego i dowódcy. Oczywiście dołączono 15 podstawek o średnicy 32mm.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
310 g


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie