Stormcloud Attack: The Eldritch & The Beast

Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Galaktyka 41 millenium płonie, uwięziona w niekończącym się łańcuchu wojen, bitew i konfliktów wszystkich ras. Kluczowym punktem w każdej bitwie jest utrzymanie powietrznej dominacji. Podniebne maszyny kołują w zaciekłych pojedynkach, rozpędzając się do granic wytrzymałości swych konstrukcji by uwolnić salwy z potężnych broni. Niebo ciemnieje od smug zostawianych przez ryczące silniki, a sekunda nieuwagi pilota kończy się spektakularną eksplozją i deszczem szczątków rozstrzelanego myśliwca.Stormcloud Attack: Faith & Heresy to ekscytująca i samodzielna gra planszowa dla dwóch graczy. Przejmiecie stery jednej z maszyn uniwersum 41 millenium i staniecie do walki jeden na jednego by wyłonić pilota o największych umiejętnościach! W pudełku znajdziecie model Orkowy Dakkajet oraz Crimson Hunter antycznych Eldarów. Na 80 stronach instrukcji znajdziecie wszystkie zasady potrzebne do rozegrania pojedynku, listę manewrów jakimi będziecie mogli zasypać swego przeciwnika oraz opis wielu misji i pojedynków kołówych, które rozegracie na stole.Dla fanów dłuższych gier, przygotowano dodatkowe zasady do prowadzenia całych kampani na dowolną ilość graczy, gdzie wraz z przyjaciółmi będziecie mogli prowadzić tabele wyników i ustawiać kolejne pojedynki. Z kartą postępu waszych pilotów, zdobywać będziecie cenne doświadczenie wraz z nowymi umiejętnościami by sprawniej zdobywać przewagę w powietrzu.Pamiętajcie - drugie miejsce nie wchodzi w grę! Trzeba być najlepszym!
Wydawca:
Games Workshop
279,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Galaktyka 41 millenium płonie, uwięziona w niekończącym się łańcuchu wojen, bitew i konfliktów wszystkich ras. Kluczowym punktem w każdej bitwie jest utrzymanie powietrznej dominacji. Podniebne maszyny kołują w zaciekłych pojedynkach, rozpędzając się do granic wytrzymałości swych konstrukcji by uwolnić salwy z potężnych broni. Niebo ciemnieje od smug zostawianych przez ryczące silniki, a sekunda nieuwagi pilota kończy się spektakularną eksplozją i deszczem szczątków rozstrzelanego myśliwca.

Stormcloud Attack: Faith & Heresy to ekscytująca i samodzielna gra planszowa dla dwóch graczy. Przejmiecie stery jednej z maszyn uniwersum 41 millenium i staniecie do walki jeden na jednego by wyłonić pilota o największych umiejętnościach! W pudełku znajdziecie model Orkowy Dakkajet oraz Crimson Hunter antycznych Eldarów. Na 80 stronach instrukcji znajdziecie wszystkie zasady potrzebne do rozegrania pojedynku, listę manewrów jakimi będziecie mogli zasypać swego przeciwnika oraz opis wielu misji i pojedynków kołówych, które rozegracie na stole.

Dla fanów dłuższych gier, przygotowano dodatkowe zasady do prowadzenia całych kampani na dowolną ilość graczy, gdzie wraz z przyjaciółmi będziecie mogli prowadzić tabele wyników i ustawiać kolejne pojedynki. Z kartą postępu waszych pilotów, zdobywać będziecie cenne doświadczenie wraz z nowymi umiejętnościami by sprawniej zdobywać przewagę w powietrzu.

Pamiętajcie - drugie miejsce nie wchodzi w grę! Trzeba być najlepszym!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1 Ork Dakkajet
  • 1 Eldar Crimson Hunter
  • Instrukcja składania modeli
  • Naklejki wodne na modele
  • Instrukcja do gry
  • Karta skrótu zasad
  • Kostki sześciościenne
Waga:
1,9 kg

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie