Wazbom-Blastajet

Podziel się swoją opinią
  Nic tak nie cieszy Orków jak prędkość. Może z wyjątkiem wielkiej ilości dakka...i eksplozji...i krzyczenia "WAAAAGH!" bardzo, bardzo głośno. Co by się stało, gdyby wszystkie te rzeczy połączyć w jedno? Wazbom-Blastajet ot co! Opętani możliwymi osiągami mechanicy, zaczęli wrzucać tony sprzętu i broni na pokłady swych odrzutowych myśliwców. Tylko szaleniec mógłby siąść za sterami takiej maszyny, lub sam jej twórca! Piloci urządzają sobie zawody w ilości zniszczonych maszyn wroga, ale nie liczy się sama ilość, trzeba to zrobić w iście spektakularny sposób! Przeciwnicy rozkładani są na atomy w błysku potężnych promieni, teleportowani są w otchłań lub wyrzucani w przestrzeń - im bardziej widowiskowo tym lepiej! Zniszczony maszyny nie służą tylko popisom, im więcej wraków, tym więcej części dla mechaników i ich podniebnych eskadr.W pudełku znajdziecie wszystkie potrzebne części do złożenia modelu Wazbom-Blastajet, oraz takich modeli jak Blitza-Bommer, Dakkajet czy Burna-Bommer. Znajdziecie tu również nowe bronie: Stikkbomb Flinga, Tellyport Mega-Blasta, Mega-kannon czy Smasha Gun. Oczywiście dołączono plastikową podpórkę pod model i owalną podstawkę o wymiarach 120x92mm.
  Wydawca:
  Games Workshop
  18995

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Nic tak nie cieszy Orków jak prędkość. Może z wyjątkiem wielkiej ilości dakka...i eksplozji...i krzyczenia "WAAAAGH!" bardzo, bardzo głośno. Co by się stało, gdyby wszystkie te rzeczy połączyć w jedno? Wazbom-Blastajet ot co! Opętani możliwymi osiągami mechanicy, zaczęli wrzucać tony sprzętu i broni na pokłady swych odrzutowych myśliwców. Tylko szaleniec mógłby siąść za sterami takiej maszyny, lub sam jej twórca! Piloci urządzają sobie zawody w ilości zniszczonych maszyn wroga, ale nie liczy się sama ilość, trzeba to zrobić w iście spektakularny sposób! Przeciwnicy rozkładani są na atomy w błysku potężnych promieni, teleportowani są w otchłań lub wyrzucani w przestrzeń - im bardziej widowiskowo tym lepiej! Zniszczony maszyny nie służą tylko popisom, im więcej wraków, tym więcej części dla mechaników i ich podniebnych eskadr.

  W pudełku znajdziecie wszystkie potrzebne części do złożenia modelu Wazbom-Blastajet, oraz takich modeli jak Blitza-Bommer, Dakkajet czy Burna-Bommer. Znajdziecie tu również nowe bronie: Stikkbomb Flinga, Tellyport Mega-Blasta, Mega-kannon czy Smasha Gun. Oczywiście dołączono plastikową podpórkę pod model i owalną podstawkę o wymiarach 120x92mm.

  Rozgrywka

  Losowość:
  Interakcja:
  Złożoność:

  Podstawowe informacje

  Waga:
  630 g

  Recenzje


  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie