Catan - Kupcy i Barbarzyńcy (nowa edycja)

Dodatek do gry "Catan"
10 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • od 10 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Catan (Osadnicy z Catanu).
Catan (Osadnicy z Catanu)
Rozbudujcie swoich „Osadników z Catanu” o 5 nowych przygód oraz 4 warianty dodatkowe. Dzięki temu dodatkowi możecie zagrać w tę bestsellerową grę już w 2 osoby!Przed wami nowe przygody!Jako kupcy kierujący wozami transportowymi musicie się postarać dostarczyć szkło i marmur do zamku, w którym zbiera się rada Catanu. Musicie jednak uważać na barbarzyńców, przez których podróż lasami stała się bardzo niebezpieczna. Napady tych złoczyńców są częstsze i potężniejsze w „Ataku barbarzyńców”, kiedy to wyspa jest zagrożona ze wszystkich stron! Czas jednak pokazać barbarzyńcom gdzie ich miejsce i wysłać dzielnych rycerzy aby stawili im czoła! W scenariuszu „Szlaki karawan” staracie się przyciągnąć kupców do swych miast, które rozwiną się dzięki rozkwitającemu handlowi. W „Rzekach Catanu” będziecie pod wpływem gorączki złota, a „Rybacy z Catanu” sprawią, że wody okalające wyspę nabiorą zupełnie nowego znaczenia.To rozszerzenie pasuje do gry Catan oraz wszystkich wersji gry Osadnicy z Catanu - zarówno tych z plastikowymi, jak i drewnianymi elementami.
Autor:
Klaus Teuber
Wydawca:
Galakta
12995

Dostępnych 10 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Rozbudujcie swoich „Osadników z Catanu” o 5 nowych przygód oraz 4 warianty dodatkowe. Dzięki temu dodatkowi możecie zagrać w tę bestsellerową grę już w 2 osoby!

Przed wami nowe przygody!

Jako kupcy kierujący wozami transportowymi musicie się postarać dostarczyć szkło i marmur do zamku, w którym zbiera się rada Catanu. Musicie jednak uważać na barbarzyńców, przez których podróż lasami stała się bardzo niebezpieczna. Napady tych złoczyńców są częstsze i potężniejsze w „Ataku barbarzyńców”, kiedy to wyspa jest zagrożona ze wszystkich stron! Czas jednak pokazać barbarzyńcom gdzie ich miejsce i wysłać dzielnych rycerzy aby stawili im czoła! W scenariuszu „Szlaki karawan” staracie się przyciągnąć kupców do swych miast, które rozwiną się dzięki rozkwitającemu handlowi. W „Rzekach Catanu” będziecie pod wpływem gorączki złota, a „Rybacy z Catanu” sprawią, że wody okalające wyspę nabiorą zupełnie nowego znaczenia.

To rozszerzenie pasuje do gry Catan oraz wszystkich wersji gry Osadnicy z Catanu - zarówno tych z plastikowymi, jak i drewnianymi elementami.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
800 g


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.00
na podstawie 10 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Catan - Kupcy i Barbarzyńcy (nowa edycja)Najbardziej przydatne recenzje

krystyna

Liczba recenzji: 3

Dobry, solidny produkt

Gra bardzo fajna ale dla mnie nie przebija zwykłego Catana. Dobrze czasem zagrać w barbarzyńców - zawsze to jakaś odmiana, jednak Catan sam w sobie jest dla mnie super i nie wierzę że może się komuś znudzić :) Ale jeśli ktoś szuka nowych wrażeń - polecam wszystkie dodatki do podstawy.


Radosław Michalak

Liczba recenzji: 385

W porządku, bez rewelacji

Kupione tak na prawdę dla kart zastępujących kości (mniej losowości!) i rybek.
Reszta może kiedyś wyląduje na stole, ale nie porwał mnie sam opis scenariuszy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bartosz

Liczba recenzji: 48

Dobry, solidny produkt

Dla fanów dodatek obowiązkowy. Dla posiadaczy podstawek polecam na początek żeglarzy. Rebel jak zawsze na 6.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie