Catan: Kupcy i Barbarzyńcy (nowa edycja)

Dodatek do gry "Catan"
16 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • od 10 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Catan: Osadnicy z Catanu.
Catan: Osadnicy z Catanu
Rozbudujcie swoich „Osadników z Catanu” o 5 nowych przygód oraz 4 warianty dodatkowe. Dzięki temu dodatkowi możecie zagrać w tę bestsellerową grę już w 2 osoby! Przed wami nowe przygody! Jako kupcy kierujący wozami transportowymi musicie się postarać dostarczyć szkło i marmur do zamku, w którym zbiera się rada Catanu. Musicie jednak uważać na barbarzyńców, przez których podróż lasami stała się bardzo niebezpieczna. Napady tych złoczyńców są częstsze i potężniejsze w „Ataku barbarzyńców”, kiedy to wyspa jest zagrożona ze wszystkich stron! Czas jednak pokazać barbarzyńcom gdzie ich miejsce i wysłać dzielnych rycerzy aby stawili im czoła! W scenariuszu „Szlaki karawan” staracie się przyciągnąć kupców do swych miast, które rozwiną się dzięki rozkwitającemu handlowi. W „Rzekach Catanu” będziecie pod wpływem gorączki złota, a „Rybacy z Catanu” sprawią, że wody okalające wyspę nabiorą zupełnie nowego znaczenia. To rozszerzenie pasuje do gry Catan oraz wszystkich wersji gry Osadnicy z Catanu - zarówno tych z plastikowymi, jak i drewnianymi elementami.
Autor:
Klaus Teuber
Wydawca:
Galakta
129,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Rozbudujcie swoich „Osadników z Catanu” o 5 nowych przygód oraz 4 warianty dodatkowe. Dzięki temu dodatkowi możecie zagrać w tę bestsellerową grę już w 2 osoby!

Przed wami nowe przygody!

Jako kupcy kierujący wozami transportowymi musicie się postarać dostarczyć szkło i marmur do zamku, w którym zbiera się rada Catanu. Musicie jednak uważać na barbarzyńców, przez których podróż lasami stała się bardzo niebezpieczna. Napady tych złoczyńców są częstsze i potężniejsze w „Ataku barbarzyńców”, kiedy to wyspa jest zagrożona ze wszystkich stron! Czas jednak pokazać barbarzyńcom gdzie ich miejsce i wysłać dzielnych rycerzy aby stawili im czoła! W scenariuszu „Szlaki karawan” staracie się przyciągnąć kupców do swych miast, które rozwiną się dzięki rozkwitającemu handlowi. W „Rzekach Catanu” będziecie pod wpływem gorączki złota, a „Rybacy z Catanu” sprawią, że wody okalające wyspę nabiorą zupełnie nowego znaczenia.

To rozszerzenie pasuje do gry Catan oraz wszystkich wersji gry Osadnicy z Catanu - zarówno tych z plastikowymi, jak i drewnianymi elementami.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
800 g


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.25
na podstawie 16 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Catan: Kupcy i Barbarzyńcy (nowa edycja)Najbardziej przydatne recenzje

krystyna

Liczba recenzji: 3

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Gra bardzo fajna ale dla mnie nie przebija zwykłego Catana. Dobrze czasem zagrać w barbarzyńców - zawsze to jakaś odmiana, jednak Catan sam w sobie jest dla mnie super i nie wierzę że może się komuś znudzić :) Ale jeśli ktoś szuka nowych wrażeń - polecam wszystkie dodatki do podstawy.


Radosław Michalak

Liczba recenzji: 385

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

W porządku, bez rewelacji

Kupione tak na prawdę dla kart zastępujących kości (mniej losowości!) i rybek.
Reszta może kiedyś wyląduje na stole, ale nie porwał mnie sam opis scenariuszy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bartosz

Liczba recenzji: 48

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Dla fanów dodatek obowiązkowy. Dla posiadaczy podstawek polecam na początek żeglarzy. Rebel jak zawsze na 6.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również