Eksplodujące Kotki: Zombie

Gra karciana, w której wybuchasz, a potem wracasz do życia, by znowu wybuchnąć!
5 opinii
  • 2 - 5 osób
  • od 12 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie polskie
Oszukaj przeznaczenie, wywiń się z łap śmierci i graj dalej, nawet po spotkaniu eksplodującego kotka! Skorzystaj z mocy potężnych kart, by przenieść puchatą bombę albo jej uniknąć. A jeśli przydarzy Ci się nieszczęście, wstań z grobu, aby rozsmakować się w zemście… i mózgach współgraczy! Eksplodujące Kotki: Zombie to samodzielna talia 61 kart z zupełnie nowymi ilustracjami, nawiązującymi do klimatu horroru. Część z nich to mechanizmy znane z gry podstawowej, ale są też zupełnie nowe efekty, na czele z kotkami zombie, pozwalającymi pozostać w grze nawet po spotkaniu z eksplodującym kotkiem.  Na czym to polega? Eksplodujące Kotki to napędzana kociakami, całkowicie bezpieczna odmiana rosyjskiej ruletki. Podczas rozgrywek gracze co turę dobierają po jednej karcie, aż do momentu, gdy ktoś wyciągnie eksplodującego kotka – taki nieszczęśnik wybucha i ginie, a tym samym kończy grę. Na szczęście w talii są też karty, dzięki którym możemy odwlekać nieuniknione (a raczej przerzucić je prosto na przeciwników). Aby wygrać, musimy mądrze zarządzać kartami, które uda nam się zdobyć. Dlaczego pokochasz tę grę?  Eksplodujące Kotki to kultowy projekt wśród gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. W 2015 roku ponad 219 000 osób wsparło to miauczące szaleństwo! Jeśli kochasz gry pełne negatywnej interakcji i złośliwych zagrywek, to zabawa dla Ciebie. Na szali leży odpadnięcie z gry, więc zawsze walczycie o wysoką stawkę! Grafiki i teksty w klimacie horroru to zupełnie nowe spojrzenie na humor tej popularnej karcianki. Hrabia Kotula, laleczki voodoo i cała plejada nieumarłych tylko czekają, aż zaprosisz ich do gry! Wersję Zombie można połączyć z dowolną podstawową talią Eksplodujących Kotków, otrzymując wyjątkowo intensywną grę, przy której może się bawić nawet 9 osób!
Autor:
Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small
Ilustracje:
Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small
Wydawca:
Rebel
109,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Oszukaj przeznaczenie, wywiń się z łap śmierci i graj dalej, nawet po spotkaniu eksplodującego kotka! Skorzystaj z mocy potężnych kart, by przenieść puchatą bombę albo jej uniknąć. A jeśli przydarzy Ci się nieszczęście, wstań z grobu, aby rozsmakować się w zemście… i mózgach współgraczy!

Eksplodujące Kotki: Zombie to samodzielna talia 61 kart z zupełnie nowymi ilustracjami, nawiązującymi do klimatu horroru. Część z nich to mechanizmy znane z gry podstawowej, ale są też zupełnie nowe efekty, na czele z kotkami zombie, pozwalającymi pozostać w grze nawet po spotkaniu z eksplodującym kotkiem. 

Na czym to polega?

Eksplodujące Kotki to napędzana kociakami, całkowicie bezpieczna odmiana rosyjskiej ruletki. Podczas rozgrywek gracze co turę dobierają po jednej karcie, aż do momentu, gdy ktoś wyciągnie eksplodującego kotka – taki nieszczęśnik wybucha i ginie, a tym samym kończy grę. Na szczęście w talii są też karty, dzięki którym możemy odwlekać nieuniknione (a raczej przerzucić je prosto na przeciwników). Aby wygrać, musimy mądrze zarządzać kartami, które uda nam się zdobyć.

Dlaczego pokochasz tę grę? 

  • Eksplodujące Kotki to kultowy projekt wśród gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. W 2015 roku ponad 219 000 osób wsparło to miauczące szaleństwo!
  • Jeśli kochasz gry pełne negatywnej interakcji i złośliwych zagrywek, to zabawa dla Ciebie. Na szali leży odpadnięcie z gry, więc zawsze walczycie o wysoką stawkę!
  • Grafiki i teksty w klimacie horroru to zupełnie nowe spojrzenie na humor tej popularnej karcianki. Hrabia Kotula, laleczki voodoo i cała plejada nieumarłych tylko czekają, aż zaprosisz ich do gry!
  • Wersję Zombie można połączyć z dowolną podstawową talią Eksplodujących Kotków, otrzymując wyjątkowo intensywną grę, przy której może się bawić nawet 9 osób!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 61 kart
  • instrukcja
Waga:
231 g
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
EKIEK10PL
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

3.60
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Eksplodujące Kotki: ZombieWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy można grę połączyć tylko z podstawką czy z dodatkami typu implodujące kotki czy szczekające też?

~ Nashi 03.02.2023 21:03

Wygląda na to, że tak. Przynajmniej tak twierdzą w opisie "Wersję Zombie można połączyć z dowolną podstawową talią Eksplodujących Kotków, otrzymując wyjątkowo intensywną grę, przy której może się bawić nawet 9 osób!"

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Pandzior 12.02.2023 10:03

Czy będziesz dostępna też wersja zombie jako dodatek 22 kart jak w oryginale?

~ Muhomorzasty 26.01.2023 09:42

Gra rewelacyjna - kto zna kotki to musi mieć zombiaczki Polecam Zabawa na sto dwa I dla młodych i dla starych :):):):):

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Anna 16.03.2023 17:22

Gra jest super. Jak zawsze jakość wykonania 5/5. Zabawne opisy kart i nowa mechanika - przywracania zdetonowanych już graczy - super. Będziemy grać z siostrzenicą wszystkimi dodatkami, więc rozgrywka będzie długa i wyczerpująca. :)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ MAciek 16.03.2023 18:19

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również