Pandzior

Poszukiwacz

Zabrze

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

14 użytkowników

Zobacz wszystkich

Dobry, solidny produkt

Świetna szybka gra na zasadzie "ide, nie ide", gdzie trzeba czasami podpuścić rywali,a czasami sami damy się ponieść emocjom i z jaskini wrócimy z siniakami zamiast z bogactwem Wykonanie stoi na wysokim poziomie, pionki drewniane, ale ładne, karty dobrej jakosci. Grafiki mogłyby być miejscami lepsze, ale są klimatyczne. No i przede wszystkim te DIAMENTY! Świetne plastikowe znaczniki naszego bogactwa, które przechowywujemy skrycie przed innym w skrzyniach. Gra godna polecenia, zwłaszcza osobom, które trzeba wprowadzić w planszówkowy świat i takim, co lubią lekkie gry.


Jak dla mnie ideał :)

Munchkin - i wszystko jasne. Kolejny świetny dodatek do tej karcianki. Dostajemy nowe mechaniki łowców, dzięki którym jeszcze szybciej i perfidniej pozostawimy przeciwników w tyle :)


Jak dla mnie ideał :)

Genialna gra imprezowa o banalnych zasadach i miodnej rozgrywce. Zbieramy składniki na kościach i zgrywamy odpowiednie klątwy.
Można zmusić przyjaciół do wydawania dziwnych dźwięków lub wykonywania innych śmiesznych akcji lub np. grania z głowa na stole.
Sam teraz czekam na dodatek i na pewno wyląduje w sylwestra na stole. Polecam bo śmiechu jest sporo.


Dobry, solidny produkt

Świetna mała gra "do kieszonki", gdzie blefem możemy wysłać przeciwników to lochów, aby tam polegli albo sami tam wejść i wyjść w glorii i chwale.
Gra się szybko, proste zasady, dobra jakość komponentów i świetne grafiki tylko zachęcają nas, aby zmienić może bohatera. Może tym razem się uda :)


Dobry, solidny produkt

Świetna gra logiczna z humorem w klimacie Lovecraftowskiej prozy. Bawimy się w mieszanie ciałami niebieskimi, tak aby osiągnąć odpowiednie kombinacje kafelków w celu przyzywania stworów i przedwiecznych.
Gorąco polecam osobom, które lubią pogłówkować i Cthullu.
Gra także nadaje się świetnie dla świeżych graczy, wytłumaczenie zasad zajmuje chwilę i już można bawić się w kultystę :)


Noodlesof9

Liczba recenzji: 68

Rafał

Liczba recenzji: 50

Papa_Szlumpf

Liczba recenzji: 35

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Hasufin

Liczba recenzji: 23

Paola13

Liczba recenzji: 49

elkocyk

Liczba recenzji: 10

Matiwan

Liczba recenzji: 126

Sokki

Liczba recenzji: 6

MordimerMort

Liczba recenzji: 6

Dawid

Liczba recenzji: 16

Kaczordon

Liczba recenzji: 5

Salemmtg

Liczba recenzji: 49

Stanisław

Liczba recenzji: 9