Eksplodujące Minionki

Gra karciana dla ludzi, którzy kochają banany i wybuchy (a także płonące jednorożce i okazjonalnie hydranty)!
23 opinie
  • 2 - 5 osób
  • od 12 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie polskie
Jeszcze więcej wybuchów i kombinowania w całkowicie nowej, minionkowej odsłonie Eksplodujących Kotków! Eksplodujące Minionki to nieprzewidywalna zabawa, w której staramy się uniknąć wybuchnięcia, odwracając straszliwy los – najlepiej kierując go prosto w stronę naszych przeciwników!  O co tu chodzi? Gracze dobierają karty, dopóki któryś nie odkryje eksplodującego minionka. Osoba, która na niego trafi, wybucha i natychmiast przegrywa grę. No, chyba że uda jej się rozbroić minionka czymś takim jak bananołóżko albo niekończące się lody... Reszta kart służy do tego, by przerzucić albo uniknąć eksplodującego minionka. Najważniejsza zasada? Nie wybuchnij! Reszta jakoś się ułoży, a zwycięzcą zostanie ostatnia osoba na nogach! Dlaczego pokochasz tę grę? Eksplodujące Kotki to kultowy projekt wśród gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. W 2015 roku ponad 219 000 osób wsparło to karciane szaleństwo, które dziś płynnie łączy się z minionkową tematyką! Jeśli kochasz gry pełne negatywnej interakcji i złośliwych zagrywek, to zabawa dla Ciebie. Na szali leży odpadnięcie z gry, więc zawsze walczycie o wysoką stawkę! Wersja z minionkami działa dokładnie jak klasyczne Eksplodujące Kotki, ale posiada zupełnie nowe, klimatyczne grafiki i pełna jest żartów nawiązujących do świata żółtych stworków. 
Autor:
Matthew Inman, Elan Lee
Ilustracje:
Matthew Inman
Wydawca:
Rebel
129,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Jeszcze więcej wybuchów i kombinowania w całkowicie nowej, minionkowej odsłonie Eksplodujących Kotków! Eksplodujące Minionki to nieprzewidywalna zabawa, w której staramy się uniknąć wybuchnięcia, odwracając straszliwy los – najlepiej kierując go prosto w stronę naszych przeciwników! 

O co tu chodzi? Gracze dobierają karty, dopóki któryś nie odkryje eksplodującego minionka. Osoba, która na niego trafi, wybucha i natychmiast przegrywa grę. No, chyba że uda jej się rozbroić minionka czymś takim jak bananołóżko albo niekończące się lody... Reszta kart służy do tego, by przerzucić albo uniknąć eksplodującego minionka. Najważniejsza zasada? Nie wybuchnij! Reszta jakoś się ułoży, a zwycięzcą zostanie ostatnia osoba na nogach!

Dlaczego pokochasz tę grę?

  • Eksplodujące Kotki to kultowy projekt wśród gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. W 2015 roku ponad 219 000 osób wsparło to karciane szaleństwo, które dziś płynnie łączy się z minionkową tematyką!
  • Jeśli kochasz gry pełne negatywnej interakcji i złośliwych zagrywek, to zabawa dla Ciebie. Na szali leży odpadnięcie z gry, więc zawsze walczycie o wysoką stawkę!
  • Wersja z minionkami działa dokładnie jak klasyczne Eksplodujące Kotki, ale posiada zupełnie nowe, klimatyczne grafiki i pełna jest żartów nawiązujących do świata żółtych stworków. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 72 karty
  • instrukcja
Waga:
430 g
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
EKEK08PL
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.13
na podstawie 23 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Eksplodujące MinionkiNajbardziej przydatne recenzje

Marzena

Liczba recenzji: 437

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Podobna do eksplodujacych kotkow.


Damian

Liczba recenzji: 4

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Gra idealna na luźne spotkanie ze znajomymi, którzy nie do końca są wielkimi fanami planszówek angażujących na wielogodzinne sesje ( podobnie z resztą jak oryginał z kotkami). Bardzo regrywalna i zapewniająca dużo śmiechu ze względu na losowość jak przy większości karcianek. Jedynym co odstręcza, to bardzo wysoka cena za ten produkt (wynikająca zapewne ze względu na prawą autorskie związane z marką Minionków).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Renata

Liczba recenzji: 1

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Gra spoko, ale karty są umieszczone w dużym pudle, które pomieściłoby z 10 takich talii. Nie wiem, nie rozumiem po co.
Chciałam zabierać te grę w podróże, ale zamiast w pudełku będę musiała ją wozić w torebce strunowejWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Jaki jest rozmiar kart, albo który rozmiar koszulek pasuje na nie :)?

~ Nax 14.02.2022 06:21

CCG lub inny standard.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Bzyqu 24.01.2023 11:46

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również